Odoslať stránku na e-mail:
Pelikán- rc modely

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

Pelikán vyrába modely pre každého

Firma Pelikán pôsobí na trhu od roku 1994, kedy jej sortiment obsahoval len pár rc modelov. Dnes táto firma patrí medzi známu spoločnosť zaoberajúca sa rc modelmi, ktoré obsahujú nadupané stroje, desiatky modelov lodí, tankov, multikoptér a mnoho ďalších modelov. Modely Pelikán sú dnes na trhu veľmi známe a sortiment tejto firmy neustále rastie.

Či už pri hľadaní zadáte "rc pelikán" či "daniel pelikán rc modely", vždy nájdete to, čo ste hľadali - kvalitné modely, detailné spracovanie a širokú ponuku rc modelov. Firma Pelikan rc modely neustále zdokonaľuje a rozširuje, pričom dbá na to, aby boli zákazníci maximálne spokojní.

Produkty firmy Pelikán nájdete tu

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať