Odoslať stránku na e-mail:
Modely Revell

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

Revell modely pre malých i veľkých

Revell - firma sídliaca v Spojených štátoch amerických, sa predtým orientovala len na výrobu plastikových hračiek, dnes smeruje nielen k tejto výrobe, ale aj na výrobu modelárskej farby i drevených stavebníc.

Modely Revell po celej Európe

Revell modely sú známe nielen v USA, ale aj v celej Európe, prevažne v Nemecku, kde má firma tiež svoju ďalšiu pobočku. Modely Revell sú vhodné pre každú vekovú skupinu, stačí si len vybrať. Plastikové modely lodí Revell ocenia milovníci vodných strojov, ktorí si môžu vybrať zo širokej ponuky prepracovaných lodí. Rovnako tak detailne prepracované a kvalitne spracované sú aj plastikové modely lietadiel Revell, ktoré zase nadchnú obdivovateľov vzdušných strojov. Medzi obľúbené kategórie patria napríklad Revell Easy kit, Airbrush Revell, Revell Control alebo produkt Ferrari Revell 1:24.

Modelárske farby Revell oživia váš model

Ako už bolo spomenuté, Revell sa zameriava nielen na výrobu modelov, ale aj na modelárske farby, vďaka ktorým si môžete svoj model originálne ozdobiť. Modelárske farby Revell patria medzi najkvalitnejšie modelárske farby, ktoré sú k dostaniu na trhu. Sú umelo vyrobené na báze živice a možno ich miešať podľa vlastného uváženia.
Nech už si vyberiete akýkoľvek model Revell, stavebnicu Revell či farby Revell môžete si byť istí, že vsádzate na kvalitu.

Produkty firmy Revell nájdete tu

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať