Odoslať stránku na e-mail:
Kyosho

Vážení zákazníci, z dôvodu plánovaného presunu expedičného centra nášho e-shopu do Českej republiky, budú do 24.1.2019 vybavované len objednávky tovaru v likvidácii. Od februára bude e-shop opäť vybavovať objednávky v štandardnom režime. Ďakujeme za pochopenie.

Kyosho ponúka nielen rc modely áut

Firma Kyosho Corporation, sídliaca v Tokyu v Japonsku a založená v októbri 1963, vyrába rc modely áut, ako je napríklad Kyosho Lamborghini Countach. Centrála spoločnosti sa nachádza v časti Tokya, zvanej Chiyoda a samotná výroba modelov prebieha v meste Atsugi. Rc modely Kyosho patria medzi najstaršie v Japonsku a tešia sa tu veľkej tradícii. Medzi produkty, ktoré ponúka, patria napríklad rádiovo ovládané autá, lietadlá, helikoptéry alebo lode. Celosvetovo známym modelom, vyrábaným touto firmou je Kyosho Axxe, bugina, ktorá je vhodná predovšetkým pre začiatočníkov v oblasti rc terénnych áut. V našom obchode si ju môžete zaobstarať za rozumnú cenu, spolu s ostatným príslušenstvom.

Tamiya, alebo veľký rival

Medzi hlavného konkurenta tejto firmy patrí Tamiya, vyrábajúce plastové a kovové zberateľské modely áut, ktorým sa Kyosho okrem iného tiež venuje.

Produkty firmy Kyosho nájdete tu

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.