Odoslať stránku na e-mail:
Kyosho

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

Kyosho ponúka nielen rc modely áut

Firma Kyosho Corporation, sídliaca v Tokyu v Japonsku a založená v októbri 1963, vyrába rc modely áut, ako je napríklad Kyosho Lamborghini Countach. Centrála spoločnosti sa nachádza v časti Tokya, zvanej Chiyoda a samotná výroba modelov prebieha v meste Atsugi. Rc modely Kyosho patria medzi najstaršie v Japonsku a tešia sa tu veľkej tradícii. Medzi produkty, ktoré ponúka, patria napríklad rádiovo ovládané autá, lietadlá, helikoptéry alebo lode. Celosvetovo známym modelom, vyrábaným touto firmou je Kyosho Axxe, bugina, ktorá je vhodná predovšetkým pre začiatočníkov v oblasti rc terénnych áut. V našom obchode si ju môžete zaobstarať za rozumnú cenu, spolu s ostatným príslušenstvom.

Tamiya, alebo veľký rival

Medzi hlavného konkurenta tejto firmy patrí Tamiya, vyrábajúce plastové a kovové zberateľské modely áut, ktorým sa Kyosho okrem iného tiež venuje.

Produkty firmy Kyosho nájdete tu

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať