Predajňa v Zlatnické ulici v Prahe je trvalo uzavretá. Novo nás môžete navštíviť na Nademlejnské ulici v Hloubětíně. Ďakujeme za pochopenie.

1:50 Fairplay 30 prístavný remorkér, dĺžka 780 mm (stavebnica)

Náhľad produktu - 1:50 Fairplay 30 prístavný remorkér, dĺžka 780 mm (stavebnica)

Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Cena v e-shope s DPH: 627,06 €
+
Výrobca: KY Model
Kód tovaru: KYM0170

Popis produktu

Stavebnica prístavného remorkéra, na ktorý môžete naraziť v nemeckom Hamburgu. Laminátový trup, plastové nadstavby, množstvo plastových maketových detailov, drevených laserom vyrezávaných dielov, kovových fotoleptaných dielov a ďalšie hotové príslušenstvo umožňujú jednoduchú a rýchlu stavbu.

Stavebnica obsahuje dvojicu otočných pohonných jednotiek (systém Schottel) s lodnými skrutkami v prstenci. Pohon lodných skrutiek zaisťujú striedavé motory C3515 s rotačným plášťom. Loď sa ovláda otáčaním pohonných jednotiek pomocou serva štandardnej veľkosti.

Ak nebudete chcieť nezávisle ovládať otáčky motorov, vystačíte si s ovládaním otočných pohonných jednotiek a otáčok motorov. Vyhovie preto aj tá najobyčajnejšia dvojkanálová RC súprava - samozrejme za predpokladu, že nebudete vyžadovať ovládanie ďalších pomocných funkcií.

Ak budete chcieť ovládať otáčky motorov nezávisle, budete potrebovať aspoň štvorkanálovú RC súpravu s mixami (v núdzi stačí aj klasický "nepočítačový" vysielač s mixom pre motýlikové chvostové plochy/elevony). Pre lepší maketový dojem je modely vhodné vybaviť funkčnými pozičnými svetlami, osvetlením interiéru nadstavieb pomocou malých LED diód a pod.

Obsah balenia:

Laminátový trup, plastové výlisky dielov nadstavby, laserom vyrezávané drevené diely, fotoleptané kovové diely, pohonné jednotky Schottel so striedavými motormi, servo štandardnej veľkosti, drobné príslušenstvo, stojan a návod.

Nutné dokúpiť:

Pre ovládanie modelu budete potrebovať aspoň dvojkanálovú RC súpravu s malým prijímačom a regulátor, prípadne 2 regulátory otáčok 40 A. Prednosť majú regulátory vo vodeodolnom prevedení alebo špeciálne lodné regulátory s vodným chladením. Na napájanie modelu odporúčame použiť buď 6-čl. NiMH akumulátor, alebo 2S LiPo akumulátor s kapacitou 2500-5000 mAh.

Technické informácie

Mierka 1:50
Dĺžka [mm] 780
Šírka [mm] 267
Ovládané funkcie M (2), LK
Stavebná náročnosť S2, S3
Náročnosť pilotáže P1

Otázka k produktu: 1:50 Fairplay 30 prístavný remorkér, dĺžka 780 mm (stavebnica)

Kód tovaru: KYM0170

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.