CUMUL mini 1130mm

Cena v e-shope s DPH: 67,10 €
Na sklade 2 ks
Kúpiť
Kúpiť
MÔŽETE MAŤ IHNEĎ NA PREDAJNI:
Nademlejnská - eshop 1 ks
Karolíny Světlé 1 ks
Piatok 29.09. môže byť u Vás
Výrobca: Kavan
Kód tovaru: KAV8035

Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.

Poslať otázku
  • Popis produktu

  • Technické informácie

Popis produktu

Jednoduchý celobalzový vetroň s rozpätím 1 130 mm z laserom vyrezávaných dielov - ideálny pre zoznámenie sa so základmi stavby modelov lietadiel. Konštrukcia počíta s možnosťou inštalácie miniatúrneho prijímača a serv s ovládaním smerovky a výškovky, popr. s motorizáciou.

Celobalzový vetroň s výbornými letovými vlastnosťami a veľmi jednoduchou stavbou. Je ideálny pre zoznámenie s klasickou stavbou modelov lietadiel. Vďaka presným laserom vyrezávaným dielom nebudete tráviť veľa času brúsením a rezaním, ale rýchlo sa dopracujete k cieľu len s acetónovým lepidlom (Kanagom, L-510, UHU-hart a pod.) a špendlíkmi.

Trup je tvorený gondolou, v ktorej je dostatok miesta nielen pre záťaž pre voľne lietajúci vetroň, ale aj pre miniatúrne RC vybavenie a chvostovým nosníkom z uhlíkovej trubky. Krídlo z predbrúsených balzových dielov je k trupu upevňované gumovými okami, takže Cumul mini je skladný aj pri rozpätí krídla viac ako 1 meter.

Konštrukcia modelu počíta aj s možnosťou inštalácie miniatúrneho RC vybavenia - Cumul mini potom môže lietať ako čistý vetroň s ovládanou smerovkou a výškovkou alebo ich môžete motorizovať malým striedavým motorom umiestneným v predku alebo na pylóne nad krídlom.

Obsah balenia

Balenie obsahuje laserom vyrezávané diely trupu, krídla a chvostových plôch, uhlíkový chvostový nosník, drobné príslušenstvo a stavebný plán/návod k stavbe.

Technické informácie

Rozpätie [mm] 1130
Dĺžka [mm] 847
Hmotnosť [g] 160
Ovládané funkcie Žiadne
Stavebná náročnosť S1
Náročnosť pilotáže P0

Náhradné diely a súvisiace produkty

7 položiek