Digitálna váha 500 g/0,01 g

Cena v e-shope s DPH: 21,06 €
Na sklade 2 ks
Kúpiť
Kúpiť
MÔŽETE MAŤ IHNEĎ NA PREDAJNI:
Nademlejnská - eshop 1 ks
Karolíny Světlé 1 ks
Piatok 29.09. môže byť u Vás
Výrobca: Kavan
Kód tovaru: KAV38.2

Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.

Poslať otázku
  • Popis produktu

  • Technické informácie

Popis produktu

Presná vrecková digitálna váha s váživosťou do 500 g a rozlíšením 0,01 g na váženie malých modelov a predovšetkým veľmi presné miešanie epoxidu aj ďalších viaczložkových lepidiel a náterových hmôt.

Vreckové digitálne váhy s váživosťou 500 g s podsvieteným LCD displejom sú výborným pomocníkom v modelárskej dielni aj v domácnosti všeobecne. Poslúži pri vážení menších modelov, výbere a triedení balzy a podobných stavebných materiálov, pri miešaní epoxidových živíc a iných viaczložkových lepidiel a náterových hmôt, a to aj vo veľmi malom množstve.

Váhy sú dodávané s praktickým koženkovým puzdrom a odnímateľným plastovým krytom, ktorý môže zároveň slúžiť ako vážiaca miska. Pre napájanie slúži dvojica AAA mikrotužkových batérií (nie sú súčasťou balenia). Váhu môžete ľahko prepínať na použitie 7 váhových jednotiek, pričom v predvolenom továrenskom nastavení vážite v gramoch.

Špeciálne funkcie:

  • Tarovanie: S pomocou tárovania môžete napr. odpočítať hmotnosť prázdneho obalu a vážiť tak iba samotný obsah.
  • Počítanie kusov: Po zvážení vzorky obsahujúcej 25, 50, 75 alebo 100 kusov počítaných predmetov môžete váhu prepnúť do režimu počítania kusov. Vzhľadom na rozlíšenie 0,01 g bude počítanie dostatočne presné pre predmety s váhou nad 0,03 g.
  • Kalibrácia: Pokiaľ váha váži nepresne, napr. v dôsledku veľkej zmeny teploty, po dlhej dobe používania a pod., môže byť vhodné vykonať kalibráciu. Na kalibráciu budete potrebovať presné (ciachované) závažie s hmotnosťou 500 g, zvyšok zariadia špeciálne funkcie kalibrácie.

Obsah balenia

Balenie obsahuje digitálnu váhu 500 g/0,01 g, koženkový obal a návod.

Technické informácie

Hmotnostné jednotky
Jednotka Prevod na gramy
g (gram) 1 g
ct (metrický karát) 0,19997 g
dwt (pennyweight) 1,5552 g
gn (grain) 0,0648 g
oz (unce) 28,3495 g
ozt (trojská unca) 31,1034 g
T (tael, tahil) 37,4999