Digitálna váha 1000 g/0,1 g

Cena v e-shope s DPH: 21,06 €
Na sklade 1 ks
Kúpiť
Kúpiť
MÔŽETE MAŤ IHNEĎ NA PREDAJNI:
OC Letňany 1 ks
Piatok 29.09. môže byť u Vás
Výrobca: Kavan
Kód tovaru: KAV38.1

Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.

Poslať otázku

Popis produktu

Presná vrecková digitálna váha s váživosťou do 1000 g a rozlíšením 0,1 g na váženie malých modelov alebo miešanie väčšieho množstva epoxidu i ďalších viaczložkových lepidiel a náterových hmôt.

Vreckové digitálne váhy s váživosťou 1000 g s podsvieteným LCD displejom sú výborným pomocníkom v modelárskej dielni aj v domácnosti všeobecne. Poslúži pri vážení menších modelov, výbere a triedení balzy a podobných stavebných materiálov, pri miešaní epoxidových živíc a iných viaczložkových lepidiel a náterových hmôt.

Váhy sú dodávané s praktickým koženkovým puzdrom a odnímateľným plastovým krytom, ktorý môže zároveň slúžiť ako vážiaca miska. Pre napájanie slúži dvojica AAA mikrotužkových batérií (nie sú súčasťou balenia). Váhy môžete ľahko prepínať na použitie 7 hmotnostných jednotiek, pričom v predvolenom továrenskom nastavení vážite v gramoch.

Špeciálne funkcie:

  • Tarovanie: S pomocou tárovania môžete napr. odpočítať hmotnosť prázdneho obalu a vážiť tak iba samotný obsah.
  • Počítanie kusov: Po zvážení vzorky obsahujúcej 25, 50, 75 alebo 100 kusov počítaných predmetov môžete váhy prepnúť do režimu počítania kusov. Vzhľadom na rozlíšenie 0,1 g bude počítanie dostatočne presné pre predmety s hmotnosťou nad 0,3 g.
  • Kalibrácia: Pokiaľ váha váži nepresne, napr. v dôsledku veľkej zmeny teploty, po dlhej dobe používania a pod., môže byť vhodné vykonať kalibráciu. Na kalibráciu budete potrebovať presné (ciachované) závažie s hmotnosťou 1000 g, zvyšok zariadi špeciálna funkcia kalibrácie.

Obsah balenia

Balenie obsahuje digitálnu váhu 1000 g/0,1 g, koženkový obal a návod.