Vážení zákazníci, prevzatie tovaru prostredníctvom výdajného miesta DPD je aktuálne možné pri objednávke s platbou vopred (platobná karta on-line alebo prevodom). Prevzatie tovaru dobierkou nie je podporované.

Telemetria JETI model – MSPEED EX

Náhľad produktu - Telemetria JETI model – MSPEED EX

Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Cena v e-shope s DPH: 64,34 €
+
Výrobca: JETI
Kód tovaru: JEX-MS-CZ
Vyrobené v ČR

Popis produktu

MSPEED EX je senzor merajúci rýchlosť v leteckej praxi známu ako tzv. Indikovaná vzdušná rýchlosť (IAS), čo je rýchlosť modelu voči rýchlosti okolitého vzduchu. Informácia o tejto rýchlosti je veľmi užitočná pri ovládaní modelu. Jednoducho možno stanoviť pádovú rýchlosť modelu a alarmom signalizovať jej podkročenie.

Ďalšou funkciou senzora je indikátor rýchlosti, ktorý umožňuje užívateľovi lepší prehľad o rýchlosti modelu. Užívateľ si nastaví požadovanú rýchlosť, veľkosť kroku, a pri prekročení/podkročení požadovanej rýchlosti bude užívateľ na túto zmenu zvukovo upozornený. Pre lepšiu čitateľnosť aktuálnej rýchlosti je v úvodnej obrazovke senzora MSPEED EX zobrazený bar graf (stĺpcový graf) rýchlosti, ktorý je užívateľsky nastaviteľný.

Meranie rýchlosti je založené na princípe zmeny dynamického tlaku pri zmene rýchlosti modelu. MSPEED EX sa skladá z Pitotovej statickej trubice a senzoru relatívneho tlaku, ktorý je s Pitotovou statickou trubicou spojený silikónovými hadicami. Prostredníctvom bezdrôtového systému DUPLEX je umožnené meranej informácie zo senzoru MSPEED EX prenášať a v reálnom čase ich zobrazovať na JETIBOXu a informovať tak obsluhu o aktuálnej rýchlosti a prekročení nastavených veličín.

Návod

Technické informácie

Hmotnosť [g] 21
Rozmery [mm] 22×25×13
Rozsah pracovných teplôt [°C] 0 ... 85
Napájacie napätie [V] 3,5–8,4
Priemerný prúd [mA] 10

Otázka k produktu: Telemetria JETI model – MSPEED EX

Kód tovaru: JEX-MS-CZ

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2022. Všetky práva vyhradené.