Telemetria JETI model – MSPEED EX

Cena v e-shope s DPH: 66,26 €
Dočasne nedostupné
Kúpiť
Kúpiť
Výrobca: JETI
Kód tovaru: JEX-MS-CZ

Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.

Poslať otázku
  • Popis produktu

  • Technické informácie

Popis produktu

MSPEED EX je senzor merajúci rýchlosť v leteckej praxi známu ako tzv. Indikovaná vzdušná rýchlosť (IAS), čo je rýchlosť modelu voči rýchlosti okolitého vzduchu. Informácia o tejto rýchlosti je veľmi užitočná pri ovládaní modelu. Jednoducho možno stanoviť pádovú rýchlosť modelu a alarmom signalizovať jej podkročenie.

Ďalšou funkciou senzora je indikátor rýchlosti, ktorý umožňuje užívateľovi lepší prehľad o rýchlosti modelu. Užívateľ si nastaví požadovanú rýchlosť, veľkosť kroku, a pri prekročení/podkročení požadovanej rýchlosti bude užívateľ na túto zmenu zvukovo upozornený. Pre lepšiu čitateľnosť aktuálnej rýchlosti je v úvodnej obrazovke senzora MSPEED EX zobrazený bar graf (stĺpcový graf) rýchlosti, ktorý je užívateľsky nastaviteľný.

Meranie rýchlosti je založené na princípe zmeny dynamického tlaku pri zmene rýchlosti modelu. MSPEED EX sa skladá z Pitotovej statickej trubice a senzoru relatívneho tlaku, ktorý je s Pitotovou statickou trubicou spojený silikónovými hadicami. Prostredníctvom bezdrôtového systému DUPLEX je umožnené meranej informácie zo senzoru MSPEED EX prenášať a v reálnom čase ich zobrazovať na JETIBOXu a informovať tak obsluhu o aktuálnej rýchlosti a prekročení nastavených veličín.

Návod

Technické informácie

Hmotnosť [g] 21
Rozmery [mm] 22×25×13
Rozsah pracovných teplôt [°C] 0 ... 85
Napájacie napätie [V] 3,5–8,4
Priemerný prúd [mA] 10