Odoslať stránku na e-mail:
JETI - rýdzo česká firma

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

JETI - rýdzo česká firma

Firma JETI je rýdzo českou firmou, ktorá sa na trhu objavila v roku 1993. Pri zrode firmy stáli ing. Jelen a ing. Tinka. Firma sa spočiatku zameriavala na výrobu modelárskej elektroniky. V súčasnej dobe firma disponuje aj moderným zariadením na osadzovanie SMD súčiastok.

Rc súprava JETI Duplex patrí medzi najpredávanejšie produkty firmy. Jedná sa o vysielače, ktoré vznikali vďaka profesionálnym pilotom a majstrom sveta. Boli vyvinuté s dôrazom na jednoduchú obsluhu, maximálnu spoľahlivosť aj životnosť. Niet sa teda čomu čudovať, že si ich obľúbilo veľa ľudí. JETI modely tak patria medzi modely, o ktoré je obrovský záujem.

Všeobecne sú JETI modely na trhu veľmi žiadané. Prispieva k tomu vysoká kvalita a jednoduché ovládanie.
Či už zadáte do vyhľadávača napríklad "jety do rc modelov" "jet modely" a pod., vždy budete mať istotu, že vám to nájde vami žiadané modely.

Produkty firmy JETI nájdete tu

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať