Vážení zákazníci, predajňa v Zlatnické ulici je trvalo uzavretá. Budeme sa na Vás tešiť v novembri v nových priestoroch na ulici Nademlejnská 651/7 v Hloubětíne. Ostatné pobočky a zásielkový predaj pokračujú v normálnej prevádzke. Ďakujeme za pochopenie.

JETI - rýdzo česká firma

Firma JETI je rýdzo českou firmou, ktorá sa na trhu objavila v roku 1993. Pri zrode firmy stáli ing. Jelen a ing. Tinka. Firma sa spočiatku zameriavala na výrobu modelárskej elektroniky. V súčasnej dobe firma disponuje aj moderným zariadením na osadzovanie SMD súčiastok.

Rc súpravy JETI Duplex patria medzi najpredávanejšie produkty firmy. Jedná sa o vysielače, ktoré vznikali vďaka profesionálnym pilotom a majstrom sveta. Boli vyvinuté s dôrazom na jednoduchú obsluhu, maximálnu spoľahlivosť aj životnosť. Niet sa teda čomu čudovať, že si ich obľúbilo veľa ľudí. JETI modely tak patria medzi modely, o ktoré je obrovský záujem.

Všeobecne sú JETI modely na trhu veľmi žiadané. Prispieva k tomu vysoká kvalita a jednoduché ovládanie.
Či už zadáte do vyhľadávača napríklad "jety do rc modelov" "jet modely" a pod., vždy budete mať istotu, že vám to nájde vami žiadané modely.

Produkty firmy JETI néjdete tu

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.