Predajňa v Zlatnické ulici v Prahe je trvalo uzavretá. Novo nás môžete navštíviť na Nademlejnské ulici v Hloubětíně. Ďakujeme za pochopenie.

SPS 20

Náhľad produktu - SPS 20

Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Cena v e-shope s DPH: 41,96 €
+
Výrobca: JETI
Kód tovaru: J-SPS-20
Vyrobené v ČR

Popis produktu

SPS20 (jednoduchý el. vypínač) je elektronický vypínač určený najmä pre zapínanie napájacieho napätia pre prijímače, regulátory, turbínové čerpadlá a podobne. Veľkou výhodou elektronického vypínača je všeobecne vyššia spoľahlivosť ako u vypínačov mechanických, a to najmä z hľadiska vplyvu vibrácií.

Ďalšou výhodou, ktorú prináša elektronický vypínač, je prakticky neobmedzený počet cyklov zopnutia a rozopnutia. Keďže elektronické spínanie neobsahuje žiadne mechanicky pohyblivé prvky, kontakty atď., má tento spínač aj väčšiu životnosť. Elektronické vypínače majú na rozdiel od mechanických vypínačov aj tú výhodu, že nemôže dôjsť k samovoľnému vypnutiu. V zapnutom stave sa elektronický vypínač vyznačuje minimálnym prechodovým odporom.

Ovládanie vypínača SPS20 je realizované pomocou magnetického spínača, ktorý možno umiestniť na trup lietadla. Po priložení špeciálneho magnetu, dochádza k zapnutiu alebo vypnutiu systému. Vypínač SPS20 je síce primárne určený pre spínanie napájania prijímačov a serv, ale svoje uplatnenie nájdu aj v iných aplikáciách, kde je potreba spínať jednosmerné napájanie.

Technické informácie

Hmotnosť [g] 27
Rozmery [mm] 46 x 45 x 6,5
Trvalý prúd [A] 10
Telemetria Nie
Rozsah pracovných teplôt [°C] -20 ... 85
Odporúčané vstupné napätie [V] 3,5 ... 14
Kľudový prúd [µA] 160
Počet batériových vstupov 1
Vstupné napätie max. [V] 16
Špičkový prúd (max 5 s) [A] 20

Otázka k produktu: SPS 20

Kód tovaru: J-SPS-20

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.