Vážení zákazníci, prevzatie tovaru prostredníctvom výdajného miesta DPD je aktuálne možné pri objednávke s platbou vopred (platobná karta on-line alebo prevodom). Prevzatie tovaru dobierkou nie je podporované.

JETIBOX MINI programátor pre reg. SPIN

Náhľad produktu - JETIBOX MINI programátor pre reg. SPIN

Dostupnosť:
Na sklade 2 ks

Nademlejnská - eshop 1 ks
OC Letňany 1 ks
Cena v e-shope s DPH: 45,90 €
+
Výrobca: JETI
Kód tovaru: J-JBM
Vyrobené v ČR

Popis produktu

JETIBOX mini je zobrazovacia jednotka určená pre sledovanie hodnôt popr. nastavovanie parametrov pripojených zariadení. Vďaka svojim malým rozmerom možno JETIBOX mini jednoducho upevniť k vysielaču a jeho prehľadný podsvietený displej ponúka skvelú čitateľnosť za akéhokoľvek počasia. Všetky zariadenia schopné komunikovať s terminálom JETIBOX mini sú označené logom JETIBOX COMPATIBLE.

JETIBOX mini funguje ako obojsmerný terminál, zobrazujúci všetky dáta uložené v pripojenom zariadení. Tlačidlami si užívateľ môže prechádzať menu a nastavovať zvolené parametre tak, aby čo najlepšie využil všetky možnosti pripojeného zariadenia. V súčasnej dobe je možné JETIBOX-om mini programovo nastavovať regulátory radu SPIN, CAR Sensor 3000, prijímače REX JBC a novo aj vysielače, prijímače a všetky doplnky systému DUPLEX. Ak je JETIBOX mini pripojený k vysielaču DUPLEX, umožňuje potom nepretržitú bezdrôtovú komunikáciu s ktorýmkoľvek zariadením v modeli, ktoré je kompatibilné s JETIBOX-om.

JETIBOX mini je prispôsobený na montáž na pultové vysielače, ktoré majú sadu pozícií pre prepínače (napr.: Graupner MC-18, Futaba FC-16, atď.). K JETIBOX-u mini je dodávaná montážna sada, ktorá obsahuje: 2x skrutka, 2x matice, 1x plastový kryt konektora JR.

Návod

Technické informácie

Dĺžka [mm] 75
Šírka [mm] 31
Výška [mm] 16

Otázka k produktu: JETIBOX MINI programátor pre reg. SPIN

Kód tovaru: J-JBM

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2022. Všetky práva vyhradené.