JETIBOX MINI programátor pre reg. SPIN

Cena v e-shope s DPH: 47,27 €
Dočasne nedostupné
Kúpiť
Kúpiť
Výrobca: JETI
Kód tovaru: J-JBM

Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.

Poslať otázku
  • Popis produktu

  • Technické informácie

Popis produktu

JETIBOX mini je zobrazovacia jednotka určená pre sledovanie hodnôt popr. nastavovanie parametrov pripojených zariadení. Vďaka svojim malým rozmerom možno JETIBOX mini jednoducho upevniť k vysielaču a jeho prehľadný podsvietený displej ponúka skvelú čitateľnosť za akéhokoľvek počasia. Všetky zariadenia schopné komunikovať s terminálom JETIBOX mini sú označené logom JETIBOX COMPATIBLE.

JETIBOX mini funguje ako obojsmerný terminál, zobrazujúci všetky dáta uložené v pripojenom zariadení. Tlačidlami si užívateľ môže prechádzať menu a nastavovať zvolené parametre tak, aby čo najlepšie využil všetky možnosti pripojeného zariadenia. V súčasnej dobe je možné JETIBOX-om mini programovo nastavovať regulátory radu SPIN, CAR Sensor 3000, prijímače REX JBC a novo aj vysielače, prijímače a všetky doplnky systému DUPLEX. Ak je JETIBOX mini pripojený k vysielaču DUPLEX, umožňuje potom nepretržitú bezdrôtovú komunikáciu s ktorýmkoľvek zariadením v modeli, ktoré je kompatibilné s JETIBOX-om.

JETIBOX mini je prispôsobený na montáž na pultové vysielače, ktoré majú sadu pozícií pre prepínače (napr.: Graupner MC-18, Futaba FC-16, atď.). K JETIBOX-u mini je dodávaná montážna sada, ktorá obsahuje: 2x skrutka, 2x matice, 1x plastový kryt konektora JR.

Návod

Technické informácie

Dĺžka [mm] 75
Šírka [mm] 31
Výška [mm] 16