Predajňa v Zlatnické ulici v Prahe je trvalo uzavretá. Novo nás môžete navštíviť na Nademlejnské ulici v Hloubětíně. Ďakujeme za pochopenie.

DPS 40

Náhľad produktu - DPS 40

Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Cena v e-shope s DPH: 46,27 €
+
Výrobca: JETI
Kód tovaru: J-DPS-40
Vyrobené v ČR

Popis produktu

DPS40 (dvojitý el.vypínač) je elektronický vypínač určený najmä pre zapínanie napájacieho napätia pre prijímače, regulátory, turbínové čerpadlá a podobne. Veľkou výhodou elektronického vypínača je všeobecne vyššia spoľahlivosť ako u vypínačov mechanických, a to najmä z hľadiska vplyvu vibrácií.

Ďalšou výhodou, ktorú prináša elektronický vypínač, je prakticky neobmedzený počet cyklov zopnutia a rozopnutia. Keďže elektronické spínanie neobsahuje žiadne mechanicky pohyblivé prvky, kontakty atď., má tento spínač aj väčšiu životnosť. Elektronické vypínače majú na rozdiel od mechanických vypínačov aj tú výhodu, že nemôže dôjsť k samovoľnému vypnutiu. V zapnutom stave sa elektronický vypínač vyznačuje minimálnym prechodovým odporom.

Ovládanie vypínača DPS40 je realizované pomocou magnetického spínača, ktorý možno umiestniť na trup lietadla. Po priložení špeciálneho magnetu, dochádza k zapnutiu alebo vypnutiu systému. Vypínač DPS40 je síce primárne určený pre spínanie napájanie prijímačov a serv, ale svoje uplatnenie nájde aj v iných aplikáciách, kde je potrebné spínať jednosmerné napájanie.

Technické informácie

Rozmery modulu 46x45x6,5 mm
Rozmery mag. spínača 30x21x5 mm
Hmotnosť vrátane káblov 31 g
Telemetria Nie
Odporúčané vstupné napätie 3,5 - 14 V
Maximálne vstupné napätie 16 V
Trvalý prúd 20 A
Špičkový prúd (max 5s) 40 A
Počet batériových vstupov 2
Prúdová spotreba vo vypnutom stave 160 uA

Otázka k produktu: DPS 40

Kód tovaru: J-DPS-40

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.