Aerofly RC9 na DVD pre Win 8/10/11 s USB ovládačom

Cena v e-shope s DPH: 283,97 €
Na sklade 1 ks
Kúpiť
Kúpiť
MÔŽETE MAŤ IHNEĎ NA PREDAJNI:
Nademlejnská - eshop 1 ks
Streda 27.09. môže byť u Vás
Výrobca: Ikarus
Kód tovaru: IK3092010

Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.

Poslať otázku

Popis produktu

Najnovšia verzia špičkového simulátora RC modelov na DVD. Vhodný pre vlastné RC súpravy aj napr. pre bežné joysticky. Zdokonalený letový model pre realistický pocit letu, 273 modelov, 59 3D letísk a 8 4D scenérií. Podpora virtuálnej reality, multiplayer, hlasová komunikácia, súťaže a ďalšie funkcie, všetko v českom jazyku.

Simulátor aerofly RC9 je program na DVD pre PC s operačnými systémami Windows 8/10/11. aerofly RC9 nadväzuje na veľmi úspešnú predchádzajúcu verziu Aerofly RC8, oproti ktorej prináša mnoho vylepšení vo všetkých smeroch a vylepšenú podporu okuliarov pre virtuálnu realitu, ktorá vám umožní sa do lietania naozaj ponoriť! K dispozícii je podrobný český manuál a pri inštalácii si samozrejme môžete zvoliť českú verziu celého programu.

RC ovládač

Súčasťou sady simulátora je 6-kanálový RC ovládač Ikarus (štyri kanály na pákových krížových ovládačoch s trimami, ďalšie kanály ovláda prepínač a otočný ovládač, navyše je tu prepínač vypínajúci/zapínajúci mix pre samokrídla) vybavený USB rozhraním pre jednoduché pripojenie k PC. V predvolenom nastavení je ovládač v móde 2 (aretovaný plyn vľavo), prestavba na mód 1 s plynom vpravo je jednoduchá (viď návod v sekcii K stiahnutiu).

Okrem dodávaného ovládača ale môžete používať aj ďalšie ovládacie zariadenia. Simulátor rozozná akýkoľvek existujúci USB ovládač alebo USB rozhranie, gamepad alebo joystick, ktoré automaticky detekuje, a vy ho potom môžete s pomocou jednoduchého sprievodcu v niekoľkých jednoduchých krokoch optimálne nakonfigurovať.

Okamžitá škálovateľnosť

Znie to až neuveriteľne, rovnako ako RC8 aj nová verzia aerofly RC9 ponúka jedinečnú funkciu rozširujúcu možnosti výberu modelov. Pri každom modeli, či už sa jedná o samokrídlo, lietadlo alebo vrtuľník, je možné nastaviť jeho fyzickú veľkosť a to od 50 % do 200 % jeho pôvodnej veľkosti. Zmena veľkosti sa vykonáva veľmi ľahko pomocou posuvníka. Pri zmene veľkosti sa automaticky prepočíta hmotnosť a letové vlastnosti. Následne môžete aj hmotnosť upravovať ručne - a vytvoriť ľahučké pierko alebo hutnú tehlu. Vďaka tejto unikátnej funkcii môžu používatelia vytvoriť prakticky nekonečné množstvo modelov. A to všetko jednoduchým kliknutím myši.

273 modelov

Kompletný zoznam všetkých modelov zahŕňajúci akrobatické modely, vetrone, samokrídla, tryskové lietadlá a ďalšie je aj s popisom k dispozícii na webových stránkach www.ikarus.net. Od halových plackoletov a izbových vrtuľníčkov a kvadrokoptér až po „modely“ v skutočnej veľkosti 1:1.

59 fotorealistických a 8 4D scenérií

Aerofly RC9 je najlepším IKARUS leteckým simulátorom všetkých čias. Obsahuje fotorealistické scenérie z mnohých amerických, európskych a celosvetových modelárskych letísk. Tieto letiská sú v simulátore doplnené o fascinujúce 4D - scenérie s prispôsobiteľnými vizuálnymi a poveternostnými podmienkami.

Multikoptéry

Multikoptéry sú trendom dneška. Hoci lietanie s nimi je veľmi jednoduché, napriek tomu je možné nacvičiť základné pohyby a manévrovateľnosť a učiť sa aj detekcii letu vo veľkej vzdialenosti.

Kamera v multikoptérach

Kombinácia 4D scenérie a kamery v kokpite prináša zážitok z FPV letu. Lietať sa dá na špeciálnych parkúroch, v mestách, po strechách a na ďalších miestach, čo je perfektné a veľmi realistické prostredie pre nácvik.

Ultrarealistické svetelné efekty

Grafický model aerofly je jeden z najlepších na svete, napriek tomu dodali vývojári do aerofly RC9 nové funkcie, kedy je možné aktivovať napr. oslnenie a ďalšie dynamické efekty, čo zapríčiní, že nespoznáte rozdiely od reality.

Akrobat box (F3A mriežka)

Akrobatické lety majú svoje vlastné pravidlá. Jedným z najdôležitejších je, aby pri vykonávaní akrobatických obratov bola zachovaná určitá výška. Aerofly RC9 disponuje možnosťou zobraziť priehľadnú mriežku pre lepšiu orientáciu a dodržanie akrobatických predpisov.

Air Race, preteky okolo pylónov, presné pristátie a ďalšie súťaže

Piloti môžu teraz lietať na čas na presne definovanej Air Race trati s nafukovacími pylónmi a vyskúšať si pocity Martina Šonku. Alebo súťažiť v presnom pristátí s lietadlami i vrtuľníkmi, pretekať okolo pylónov, lietať slalomovú trať s vrtuľníkom, súťažiť v autorotačnom pristátí s vrtuľníkom, zostreľovať balóniky, podlietať latku alebo skúšať svoje nervy a obratné reakcie pri dynamickom plachtení na svahu. Máte k dispozícii aerovlek alebo vzlet pomocou navijaka.

Multiplayer a hlasový chat

Dvaja piloti môžu lietať súčasne na jednom počítači, napríklad s dvoma modelmi v synchrónnom lete alebo s rôznymi typmi v sólovom lete alebo vykonávať aerovlek. Cez internet alebo lokálnu LAN sieť je možné prepojiť až 15 pilotov v jednej krajine. Vďaka integrovanej hlasovej komunikácii je možné dokonca hovoriť medzi sebou.

Podpora okuliarov pre virtuálnu realitu

aerofly RC9 je optimalizovaný pre sadu VR okuliarov Oculus Rift alebo HTC Vive. Lietať môžete v klasickom pohľade RC pilota stojaceho na zemi alebo prepnúť na lietanie z pohľadu pilota sediaceho v kokpite a užívať si nekonečnú zábavu.

Editor modelov

Jedným z najmocnejších nástrojov aerofly RC9 je editor modelov umožňujúci ľubovoľne modifikovať existujúce modely alebo vytvárať nové. Pracovať môžete na dvoch úrovniach parametrov – na základnej úrovni môžete meniť základné charakteristiky, ako je rozpätie, profily krídla a pod., zatiaľ čo na expertnej úrovni máte k dispozíciu záplavu parametrov pre každú časť modelu – napríklad až po trenie osi ľavého kolesa.

Minimálne odporúčané požiadavky na inštaláciu (DVD verzia):

 • operačný systém 64bit Windows 8, Windows 10, Windows 11,
 • Intel Duo Core CPU s 2,4 GHz,
 • 4 GB RAM,
 • 8 GB voľného miesta na pevnom disku,
 • DVD-ROM mechanika,
 • OpenGL 4.0 kompatibilná 3D grafická karta s 1 GB VRAM,
 • USB joystick, USB-GameCommander.

Odporúčané požiadavky na inštaláciu (DVD verzia):

 • operačný systém 64bit Windows 10,
 • Intel QuadCore CPU s 3,0 GHz,
 • 8 GB RAM,
 • 8 GB voľného miesta na pevnom disku,
 • DVD-ROM mechanika,
 • OpenGL 4.5 kompatibilná 3D grafická karta s 2 GB VRAM,
 • USB joystick, USB-GameCommander.

Systémové požiadavky pre virtuálnu realitu (pre lietanie s VR okuliarmi):

 • Operačný systém 64bit Windows 10, Windows 11,
 • Intel QuadCore CPU s 3,0 GHz,
 • 8 GB RAM,
 • 8 GB voľného miesta na pevnom disku,
 • DVD-ROM mechanika,
 • OpenGL 4.5 kompatibilná 3D grafická karta so 4 GB VRAM,
 • aerofly RC8 je optimalizovaný pre sadu VR okuliarov Oculus Rift alebo HTC Vive,
 • USB joystick, USB-GameCommander.

K stiahnutiu

Změna módu ovladače Ikarus

Změna módu ovladače Ikarus

Návod popisující přestavbu ovladače na jiný mod 19.01.2015

Náhradné diely a súvisiace produkty

4 položky