AeroflyRC7 PROFESSIONAL (Windows)

Cena v e-shope s DPH: 83,98 €
Na sklade u dodávateľa
Streda 27.09. môžete mať v centrálnej predajni Nademlejnská
Piatok 29.09. môže byť u Vás
Kúpiť
Kúpiť
Výrobca: Ikarus
Kód tovaru: IK3071030

Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.

Poslať otázku

Popis produktu

Simulátor AeroflyRC7 je určený pre použitie s existujúcimi jednoduchými ovládačmi, vlastnými RC súpravami alebo bežnými joystickmi!

Okamžitá škálovateľnosť

Znie to až neuveriteľne, ale nová verzia AeroflyRC7 prichádza s jedinečnou funkciou, ktorá navyšuje možnosť výberu modelov. U každého modelu, či už sa jedná o samokrídlo, lietadlo či vrtuľník, možno nastaviť jeho fyzickú veľkosť a to od 50% do 200% jeho pôvodnej veľkosti. Zmena veľkosti sa vykonáva veľmi ľahko pomocou posuvníka. Pri zmene veľkosti sa automaticky prepočítajú hmotnosť a letové vlastnosti. Vďaka tejto unikátnej funkcii môžu užívatelia vytvoriť prakticky nekonečné množstvo modelov. A to všetko jednoduchým kliknutím myši.

Univerzálne ovládače

Pokiaľ ide o výber ovládača, má používateľ úplnú slobodu s výberom. Simulátor rozozná akýkoľvek súčasný USB ovládač alebo USB rozhranie, ktoré si navyše automaticky detekuje!
Použiť možno:
 • GameCommander z Easyfly3 a EasyFly4
 • GameCommander z AeroFly Professional
 • GameCommander z Aerofly5
 • čierne USB - Interfacesticks od IKARUS
 • červené multiplayer adaptéry od IKARUS
 • žlté USB Interfacesticks z Easyfly3 a Easyfly4
 • USB GameCommander od Realflight
 • Simulus GameCommander od Pearl
 • USB Gamepady ako napr. Easyfly3 USB Gamepad

USB myš

Pomocou adaptérov, ktoré je potrebné zakúpiť zvlášť, potom možno pripojiť RC súpravy Hitec, Graupner, Spectrum a iné.

170 modelov

Kompletný zoznam všetkých modelov zahŕňajúci akrobatické modely, vetrone, samokrídla, tryskové lietadlá a ďalšie, je aj s popisom k dispozícii na webových stránkach www.ikarus.net.

43 scenérií

AeroflyRC7 je najlepším IKARUS leteckým simulátorom všetkých čias. Obsahuje fotorealistické scenérie z mnohých amerických, európskych a celosvetových modelárskych letísk. Tieto letiská sú v simulátore doplnené o fascinujúce 4D - scenérie s prispôsobiteľnými vizuálnymi a poveternostnými podmienkami.

Multikoptéry

Multikoptéry sú trendom dneška. Hoci lietanie s nimi je veľmi jednoduché, napriek tomu možno nacvičiť základné pohyby a manévrovateľnosť a učiť sa aj detekciu letu vo veľkej vzdialenosti.

Kamera v multikoptérach

Kombinácia 4D scenérie a kamery v kokpite prináša zážitok z FPV letu. Lietať sa dá v mestách, po strechách a na ďalších miestach, čo je perfektné a veľmi realistické prostredie pre nácvik.

Multikoptéry

Multikoptéry sú trendom dneška. Hoci lietanie s nimi je veľmi jednoduché, napriek tomu možno nacvičiť základné pohyby a manévrovateľnosť a učiť sa aj detekciu letu vo veľkej vzdialenosti.

Kamera v multikoptérách

Kombinácia 4D scenérie a kamery v kokpite prináša zážitok z FPV letu. Lietať sa dá v mestách, po strechách a na ďalších miestach, čo je perfektné a veľmi realistické prostredie pre nácvik.

Ultrarealistické svetelné efekty

Grafický model AeroFly je jeden z najlepších na svete, napriek tomu dodali vývojári do aeroflyRC7 nové funkcie, kedy je možné aktivovať napr. oslnenie a ďalšie efekty, čo zapríčiní, že nespoznáte rozdiely od reality.

Pristátie s pomocnou líniou

Ak sa chcete naučiť dokonalé priblíženie, uvítate iste túto funkciu, ktorá vloží pod model vodiacu líniu, ktorá sa pohybuje v závislosti od modelu. Táto linka beží vždy rovnobežne s pristávacou dráhou a je indikáciou pre pilota, či smeruje k pristátiu v centre dráhy alebo je mimo nej.

Akrobat box (F3A mriežka)

Akrobatické lety majú svoje vlastné pravidlá. Jedným z najdôležitejších je, aby pri vykonávaní akrobatických obratov sa zachovala určitá výška. AeroflyRC7 disponuje možnosťou zobraziť priehľadnú mriežku pre lepšiu orientáciu a dodržanie akrobatických predpisov.

Air Race (preteky)

Piloti môžu teraz lietať na čas na presne definovanej trati. To je vzrušujúca výzva vyžadujúca dobré zručnosti v lietaní a pilotné skúsenosti.

Multiplayer a hlasový chat

Dvaja piloti môžu lietať súčasne na jednom počítači, napríklad s dvomi modelmi v skupinovom lete alebo s rôznymi typmi v sólovom lete alebo vykonávať aerovleky. Cez internet možno prepojiť až 15 pilotov v jednej krajine. Vďaka integrovanej hlasovej komunikácii možno dokonca hovoriť medzi sebou.

... A ďalšie zaujímavé funkcie !!!

Odporúčané požiadavky pre inštaláciu (pre verziu DVD)

Minimálna konfigurácia PC
 • Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8;
 • Intel Core 2 Duo alebo AMD Athlon64 X2;
 • 2 GB RAM;
 • 8 GB voľného miesta na disku;
 • Grafická karta ATI Radeon HD 4850 alebo NVIDIA GeForce 9600 GT alebo rýchlejšia, min. 512 MB;
Odporúčaná konfigurácia PC
 • Windows 7;
 • 4 GB of RAM;
 • 8 GB voľného miesta na disku;
 • Grafická karta ATI Radeon HD 5770 alebo NVIDIA GeForce 450 alebo rýchlejšia, min. 1 GB

Windows 10

AeroflyRC7 funguje pre Windows 10 za predpokladu upgradu na najnovší firmware. Viac informácií tu odkaz na web

Videá

Náhradné diely a súvisiace produkty

6 položiek