Odoslať stránku na e-mail:
AeroflyRC7 PROFESSIONAL (Windows)

AeroflyRC7 PROFESSIONAL (Windows)

Náhľad produktu - AeroflyRC7 PROFESSIONAL (Windows)

Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Cena v e-shope s DPH: 104,59 €
Cena na predajni: 107,80 €
+
Výrobca: Ikarus
Kód tovaru: IK3071030

Popis produktu

Simulátor aeroflyRC7 je určený pre použitie s existujúcimi jednoduchými ovládačmi, vlastnými RC súpravami alebo bežnými joystickmi!


Okamžitá škálovateľnosť
Znie to až neuveriteľne, ale nová verzia aeroflyRC7 prichádza s jedinečnou funkciou, ktorá navyšuje možnosť výberu modelov. U každého modelu, či už sa jedná o samokrídlo, lietadlo či vrtuľník, možno nastaviť jeho fyzická veľkosť a to od 50% do 200% jeho pôvodnej veľkosti. Zmena veľkosti sa vykonáva veľmi ľahko pomocou posuvníka. Pri zmene veľkosti sa automaticky prepočíta hmotnosť a letové vlastnosti. Vďaka tejto unikátnej funkcii môžu užívatelia vytvoriť prakticky nekonečné množstvo modelov. A to všetko jednoduchým kliknutím myši.
Univerzálne ovládače
Pokiaľ ide o výber ovládača, má používateľ úplnú slobodu s výberom. Simulátor rozozná akýkoľvek súčasný USB ovládač alebo USB rozhranie, ktoré si navyše automaticky detekuje! Použiť možno:
GameCommander z easyfly3 a easyFly4
GameCommander z AeroFly Professional
GameCommander z aerofly5
čierne USB - Interfacesticks od IKARUS
červené multiplayer adaptéry od IKARUS
žlté USB Interfacesticks z easyfly3 a easyfly4
USB GameCommander od Realflight
Simulus GameCommander od Pearl
USB Gamepady ako napr. Easyfly3 USB Gamepad
USB myš
Pomocou adaptérov, ktoré je potrebné zakúpiť zvlášť, potom možno pripojiť RC súpravy Hitec, Graupner, Spectrum a iné.

170 modelov
Kompletní seznam všech modelů zahrnující akrobatické modely, větroně, samokřídla, tryskové letadla a další je i s popisem k dispozici na webových stránkách www.ikarus.net.

43 scenérií
AeroflyRC7 je najlepším IKARUS leteckým simulátorom všetkých čias. Obsahuje fotorealistické scenérie z mnohých amerických, európskych a celosvetových modelárskych letísk. Tieto letiská sú v simulátore doplnené o fascinujúce 4D - scenérie s prispôsobiteľnými vizuálnymi a poveternostnými podmienkami.

Multikoptéry
Multikoptéry jsou trendem dneška. Ačkoliv létání s nimi je velice snadné, přesto lze nacvičit základní pohyby a manévrovatelnost a učit se i detekci letu ve velké vzdálenosti.

Kamera v multikoptérách
Kombinácia 4D scenérie a kamery v kokpite prináša zážitok z FPV letu. Lietať sa dá v mestách, po strechách a na ďalších miestach, čo je perfektné a veľmi realistické prostredie pre nácvik.

Multikoptéry
Multikoptéry sú trendom dneška. Hoci lietanie s nimi je veľmi jednoduché, napriek tomu možno nacvičiť základné pohyby a manévrovateľnosť a učiť sa aj detekciu letu vo veľkej vzdialenosti.
Kamera v multikoptérách.Kombinácia 4D scenérie a kamery v kokpite prináša zážitok z FPV letu. Lietať sa dá v mestách, po strechách a na ďalších miestach, čo je perfektné a veľmi realistické prostredie pre nácvik.

Ultrarealistické svetelné efekty
Grafický model AeroFly je jeden z najlepších na svete, napriek tomu dodali vývojári do aeroflyRC7 nové funkcie, kedy je možné aktivovať napr. oslnenie a ďalšie efekty, čo zapríčiní, že nespoznáte rozdiely od reality.

Pristátie s pomocnou líniou
Ak sa chcete naučiť dokonalé priblíženie, uvítate iste túto funkciu, ktorá vloží pod model vodiacu líniu, ktorá sa pohybuje v závislosti od modelu. Táto linka beží vždy rovnobežne s pristávacou dráhou a je indikáciou pre pilota, či smeruje k pristátie v centre dráhy alebo je mimo nej.

Akrobat box (F3A mriežka)
Akrobatické lety majú svoje vlastné pravidlá. Jedným z najdôležitejších je, aby pri vykonávaní akrobatických obratov sa zachovala určitá výška. AeroflyRC7 disponuje možnosťou zobraziť priehľadnú mriežku pre lepšiu orientáciu a dodržanie akrobatických predpisov.

Air Race (preteky)
Piloti môžu teraz lietať na čas na presne definovanej trati. To je vzrušujúca výzva vyžadujúca dobré zručnosti v lietaní a pilotné skúsenosti.
Multiplayer a hlasový chat
Dvaja piloti môžu lietať súčasne na jednom počítači, napríklad s dvoma modelmi v skupinovom lete alebo s rôznymi typmi v sólovom lete alebo vykonávať aerovleky. Cez internet možno prepojiť až 15 pilotov v jednej krajine. Vďaka integrovanej hlasovej komunikácii možno dokonca hovoriť medzi sebou.
... A ďalšie zaujímavé funkcie !!!

Odporúčané požiadavky pre inštaláciu (pre verziu DVD)
Minimálna konfigurácia PC
- Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8
- Intel Core 2 Duo alebo AMD Athlon64 X2
- 2 GB RAM
- 8 GB voľného miesta na disku
- Grafická karta ATI Radeon HD 4850 alebo NVIDIA GeForce 9600 GT alebo rýchlejší, min. 512 MB
Odporúčaná konfigurácia PC
- Windows 7
- 4 GB of RAM
- 8 GB voľného miesta na disku
- Grafická karta ATI Radeon HD 5770 alebo NVIDIA GeForce 450 alebo rýchlejší, min. 1 GB

Windows 10
aeroflyRC7 funguje pre Windows 10 za predpokladu upgradu na najnovší firmware. Viac informácií tu odkaz na web

Videá

Otázka k produktu: AeroflyRC7 PROFESSIONAL (Windows)

Kód tovaru: IK3071030

Text otázky

Náhradné diely a súvisiace produkty

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2020. Všetky práva vyhradené.