Aerofly RC8 Standard (Windows) s USB ovládačom

Cena v e-shope s DPH: 113,90 €
Na sklade 1 ks
Kúpiť
Kúpiť
MÔŽETE MAŤ IHNEĎ NA PREDAJNI:
Nademlejnská - eshop 1 ks
Streda 27.09. môže byť u Vás
Výrobca: Ikarus
Kód tovaru: IK3031050

Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.

Poslať otázku

Popis produktu

Špičkový simulátor RC modelov na DVD v zjednodušenej verzii Standard pre začínajúcich pilotov (v základe obsahuje 25 modelov a 4 scenérie/letiská), umožňuje multiplayer a hlasový chat, podporuje okuliare pre virtuálnu realitu. V sete s USB ovládačom (IK3036012). Možno kedykoľvek online upgradovať na plnú verziu (za príslušnú odplatu).

Simulátor aerofly RC8 Standard je program na DVD pre PC s operačným systémom Windows a je určený pre použitie s ovládačom dodávaným v sade, ale funguje aj s ďalšími hernými ovládačmi vrátane gamepad alebo modelárskych vysielačov pripojených pomocou vhodného rozhrania.

Aerofly RC 8 nadväzuje na veľmi úspešnú predchádzajúcu verziu aerofly RC7, oproti ktorej prináša mnoho vylepšení vo všetkých smeroch a predovšetkým podporu okuliarov pre virtuálnu realitu, ktorý vám umožní sa do lietania naozaj ponoriť! K dispozícii je podrobný český manuál a tiež celý simulátor je v českom jazyku.

Okamžitá škálovateľnosť

Znie to až neuveriteľne, ale nová verzia aerofly RC8 prichádza s jedinečnou funkciou, ktorá navyšuje možnosť výberu modelov. Pri vybraných modeloch je možné nastaviť ich fyzickú veľkosť a to od 50% do 200% pôvodnej veľkosti. Zmena veľkosti sa vykonáva veľmi ľahko pomocou posuvníka. Pri zmene veľkosti sa automaticky prepočíta hmotnosť a letové vlastnosti. Následne môžete i hmotnosť upravovať ručne. Vďaka tejto unikátnej funkcii môžu užívatelia vytvoriť prakticky nekonečné množstvo modelov. A to všetko jednoduchým kliknutím myši.

Univerzálne ovládače

Simulátor rozozná okrem ovládača dodávaného v sade akýkoľvek súčasný USB ovládač alebo USB rozhranie, gamepad alebo joystick, ktoré automaticky detekuje, a vy ich potom môžete s pomocou jednoduchého sprievodcu v niekoľkých jednoduchých krokoch optimálne nakonfigurovať. Dodávaný ovládač má v predvolenom nastavení plyn vľavo (pre módy 2 a 4), samozrejme je možné ho ľahko premiestniť doprava (pre módy 1 a 3).

 • ovládače GameCommander IKARUS,
 • USB GameCommander od Realflight,
 • Simulus GameCommander od Pearl,
 • USB Gamepady ako napr. Easyfly3 USB Gamepad,
 • SIMtransmitter 6,
 • USB myš,
 • za pomoci USB adaptérov (napr. IK31036), ktoré je potrebné zakúpiť zvlášť, potom možno pripojiť RC súpravy Hitec, Graupner, Futaba, Spektrum a i.

25 modelov

Pestrá ponuka modelov zahŕňajúca akrobatické modely, vetrone, tryskáče, vrtuľníky.

4 scenérie

Aerofly RC8 je najlepším IKARUS leteckým simulátorom všetkých čias. Obsahuje fotorealistické scenérie z modelárskych letísk a fascinujúcu 4D - scenériu s prispôsobiteľnými vizuálnymi a poveternostnými podmienkami.

Multiplayer a hlasový chat

Dvaja piloti môžu lietať súčasne na jednom počítači, napríklad s dvomi modelmi v synchrónnom lete alebo s rôznymi typmi v sólovom lete alebo vykonávať aerovlek. Cez internet alebo lokálnu LAN sieť možno prepojiť až 15 pilotov v jednej krajine. Vďaka integrovanej hlasovej komunikácii možno dokonca hovoriť medzi sebou.

Podpora okuliarov pre virtuálnu realitu

Aerofly RC8 je optimalizovaný pre sadu VR okuliarov Oculus Rift alebo HTC Vive. Lietať môžete v klasickom pohľade RC pilota stojaceho na zemi alebo prepnúť na lietanie z pohľadu pilota sediaceho v kokpite a užívať si nekonečnú zábavu.

Minimálne požiadavky pre inštaláciu (pre verziu DVD)

 • operačný systém 64bit Windows 7, Windows 8, Windows 10,
 • Intel Duo CGB Core CPU s 2,4 GHz, QuadCore 3.0GHz (odporúčané),
 • 4 GB RAM, 8 GB (odporúča),
 • 8 GB voľného miesta na pevnom disku,
 • DVD-ROM mechanika,
 • Open GL 4.0 kompatibilná 3D grafická karta s 1 GB VRAM, 2 GB (odporúča),
 • Aerofly RC8 je optimalizovaný pre sadu VR okuliarov Oculus Rift alebo HTC Vive.

K stiahnutiu

Změna módu ovladače Ikarus

Změna módu ovladače Ikarus

Návod popisující přestavbu ovladače na jiný mod 19.01.2015

Náhradné diely a súvisiace produkty

1 položka