Rc modely Himoto pre každú voľnú chvíľku

Firma Himoto funguje od roku 2007. Zaoberá sa predajom rc modelov áut (monster truck, buggy, truggy, cestné a drift modely), ku ktorým tiež ponúka všetko príslušenstvo a doplnky.

Himoto Monster Truck - pre začiatočníkov i profesionálov

Obľúbeným produktom tejto firmy sú predovšetkým modely Himoto Monster Truck, ktoré sú určené aj začiatočníkom a rekreačnému jazdeniu aj v náročnejšom teréne. K dostaniu sú v rôznych mierkach, napr. 1:10, ktoré bývajú poháňané jednosmerným elektromotorom, 1:18, ktoré ponúkajú minimálne nároky na údržbu, či 1: 5, ktoré majú náhon na všetky štyri kolesá.

Ďalším produktom zo širokej ponuky sú obľúbené Himoto Buggy, s ktorými zažijete naozaj veľa zábavy. Tieto modely sú vhodné do náročnejšieho prostredia. Konštrukcia vozidla je veľmi robustná, čo zaručuje vynikajúce jazdné vlastnosti a trvanlivosť všetkých dielov. Svoje Himoto Buggy tiež môžete pozmeniť ľubovoľnou karosérou z ponuky firmy Himoto.

Tak ako u všetkých modelov aj pri modeloch Himoto je nutné čas od času vymeniť nejaký ten náhradný diel. Náhradné diely Himoto predstavujú širokú ponuku príslušenstva a dielov, ktoré uspokoja nejedného vlastníka modelu.

Produkty firmy Himoto nájdete tu