Odoslať stránku na e-mail:
Hacker

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

Hacker

ARF a náhly rozvoj firmy

Firma Hacker Model Production a.s., v súčasnosti vyrábajúca široký rad sortimentu výrobkov a služieb, od rôznych plastových dielov, 3D tlač, výrobu tesnenia na zákazku, odlievanie plastov vo vákuu a výrobu unikátnych rc paraglide, začala svoju činnosť 1. januára 1990, kedy ako jedna z prvých začala vyrábať rádiom riadené ARF (Almost Ready to Fly) modely. Tieto nové modely Hacker znamenali pre firmu veľký rozvoj, čo viedlo k rozšíreniu jej sortimentu služieb a výrobkov, ktoré dodnes poskytuje. Počas roka 2000 došlo k presťahovaniu spoločnosti do obce Řevničov, kde sídli vo vlastnom objekte. V súčasnej dobe firma Hacker exportuje svoje produkty do celého sveta. Zamestnanci firmy majú bohatú prax v malosériovej aj sériovej výrobe, 3D tlače a vo výrobe rôznych prototypov lietadiel. Tento fakt ju radí medzi popredné české firmy, ktoré sa zaoberajú RC modelmi.

Aký otec taký syn

V roku 2012 vyhral mechanik Karel Hacker so svojím synom majstrovstvá sveta v pilotovaní rádiom riadených modelov FSD FAI.

Produkty firmy Hacker nájdete tu

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať