Acrylic Paint Set – Rock & Stones (6× 17 ml)

Cena v e-shope s DPH: 21,23 €
Zľava -5 %
Cena na predajni: 22,32 €
Na sklade 1 ks
Kúpiť
Kúpiť
MÔŽETE MAŤ IHNEĎ NA PREDAJNI:
OC Letňany 1 ks
Streda 27.09. môže byť u Vás
Výrobca: Green Stuff World
Kód tovaru: GSW8436574507010ES
novinka

Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.

Poslať otázku

Popis produktu

Sada matných akrylových farieb s výborným krytím špeciálne určená na všeobecné použitie v modelárstve. Rad farieb Artistic Colours, ktorý bol vyvinutý skúsenými odborníkmi za použitia novej generácie pigmentov, si kladie za cieľ poskytnúť kompletnú paletu základných farebných odtieňov, ktoré sú nevyhnutné pre farbenie modelov, diorám a pod.

Tieto rýchloschnúce farby obsahujú vysoko kvalitné pigmenty, ktoré zanechajú jemnú homogénnu vrstvu náteru, a to pri zachovaní všetkých povrchových detailov. Farby sú vhodné ako pre profesionálne, tak aj pre hobby použitie.

Farby sú navrhnuté špeciálne na nanášanie štetcom, ale po miernom nariedení akrylovým riedidlom ich možno aplikovať aj striekaním. Materiál je netoxický, nehorľavý, vodou riediteľný a neobsahuje latex. Každá fľaštička obsahuje 17 ml farby.

Sada obsahuje nasledujúce odtiene:

  • 1× Moonstone Grey,
  • 1× Slate Grey,
  • 1× Grey Teal,
  • 1× Blackroot Grey,
  • 1× Starship Grey,
  • 1× Moon Mist Grey.

Skladovanie

Je dôležité si uvedomiť, že vystavenie farieb teplotám nižším ako −10 °C môže viesť k zamrznutiu farby a spôsobiť nepredvídateľné výsledky. Ideálne je skladovať farby pri izbovej teplote a používať ich v rozumnom časovom rámci, aby boli zaistené najlepšie výsledky.