Odoslať stránku na e-mail:
Graupner - rc zostavy pre každého

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

Graupner - RC zostavy pre každého nadšenca

Firma Graupner pôsobí už od roku 1930. V roku 1953 jej prevzal syn pôvodného majiteľa, Hans Graupner, a začal sa viac zaoberať návrhmi a výrobou lietadiel a lodí rádiovo riadených.
O rok neskôr sa firma dostala na Medzinárodný veľtrh hračiek v Norimbergu, ktorým si otvorila dvere do sveta. V roku 1962 firma musela vďaka veľkému množstvu dopytov postaviť ďalšiu budovu. Dodáva veľa kvalitných a prepracovaných komponentov a doplnkov, medzi ktoré bezpochyby patria GRAUPNER MZ-12, čo je RC súprava, ktorá disponuje technológiou Graupner Hott, ktorá umožňuje pokročilé ovládanie širokej škály RC modelov. Vďaka vysokej spoľahlivosti je tento produkt veľmi obľúbený. V pozadí v obľúbenosti nezostáva ani produkt GRAUPNER MC-20 či všeobecne akékoľvek rc súpravy Graupner.

Rc súpravy Graupner sú vo svete veľmi obľúbené práve vďaka kvalite a spoľahlivosti. Ak teda siahnete po tejto značke, môžete si byť istí, že ste zvolili úplne správne.

Produkty firmy Graupner nájdete tu

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať