Odoslať stránku na e-mail:
GENS ACE

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

Jeden z najväčšej dodávateľov batérií do RC modelov

Firma GENS ACE bola založená v roku 1998 a je vlastníkom certifikátu kvality ISO9001 a certifikátu ISO14001, ktorý potvrdzuje jej šetrnosť k životnému prostrediu. Roku 2001 spoločnosť začala výrobu vysokokapacitných NiMH a lítiových batérií. Počas niekoľkých rokov sa GENS ACE stala hlavným dodávateľom pre mnoho zahraničných firiem a symbolom kvality, bezpečnosti a ľahko dostupných batérií. Vyše 80% celkovej produkcie putuje do zahraničia, kde sú výrobky veľmi obľúbené pre ich vysokú kvalitu. V súčasnej dobe patrí medzi hlavných distribútorov batérií do rc modelov v Severnej Amerike a Európe. V ponuke pre vás máme napríklad modely Gens ACE - 5100mAh 7.4V 25C 1S3P Saddle Lipo Akku 12 # (EFRA approved) alebo Gens ACE NiMh - 5000mAh 8,4V Hump Battery Pack s Traxxas konektorom.

Produkty firmy GENS ACE nájdete tu

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať