Kód tovaru: GEAS10-EB
EAN: 6928493313381
Poslať otázku
  • Popis produktu
  • Technické informácie
Popis produktu
Gens Ace - Acepow Electronics Co. Ltd GEAS10-EB - GensAce Imars S10 G-Tech Portable Airsoft 10W nabíjač
Pri obyčajných akumulátoroch, ktoré nie sú vybavené G-Tech konektorom, nabíjač používa štandardný nabíjací protokol a nastaví koncové nabíjacie napätie 4,2 V na článok. Tento protokol platí ako pre bežné LiPo akumulátory, tak aj pre LiPoHV akumulátory so zvýšeným napätím. Proces nabíjania prebieha aj tu úplne automaticky.
Vlastnosti:
  • nabíjač je určený pre 2S–3S LiPo/LiPoHV s kapacitou 250–3000 mAh;
  • nabíjanie akumulátorov prebieha cez balančný konektor;
  • kompaktné rozmery a nízka hmotnosť.
Obsah balenia:
  • 1× nabíjač GensAce Imars S10 G-Tech Portable Airsoft r,
  • 1× kábel USB-C,
  • 1× návod.
Technické informácie
Maximálny nabíjací výkon 10 W
Maximálny nabíjací prúd 0,8 A
Vstupné napätie 5 V
Maximálny vstupný prúd (DC) 2 A
Maximálny balančný prúd 80 A
Vstupné porty BC1.2/SDP/CDP/DCP/Apple (5 V/ 2,4 A)
Podoprované akumulátory 2S–3S LiPo/LiPoHV
Rozmery 51×51×14 mm