Kód tovaru: GEA506S45E5GT
EAN: 6928493309254
Poslať otázku
  • Popis produktu
  • Technické informácie
Popis produktu
Gens Ace - Acepow Electronics Co. Ltd GEA506S45E5GT - Gens Ace G-Tech LiPo - 6S 5000 mAh 22,2V (45C) 6S1P LiPo Battery Pack with EC5
Lithium-polymerový akumulátor Gens ace G-Tech LiPo - 6S 5000mAh 22,2V 6S1P (45C) EC5 s maximálním vybíjecím proudem až 90C je určený pro RC modely vrtulníků, jako jsou Mikado Logo 500, Align T-Rex 550/600, GAUI X5, Outrage 550, Hirobo SDX apod. Akumulátor je vybaven silovým konektorem EC5.
Akumulátory Gens Ace G-Tech
Vlastnosti:
  • akumulátor je vybaven balančním konektorem s integrovaným mikročipem;
  • automatické nastavení optimálních nabíjecích parametrů (ve spojení s nabíječi Gens Ace G-Tech);
  • proces nabíjení probíhá s maximální bezpečností a šetrností k akumulátoru;
  • technologie G-Tech zvyšuje životnost akumulátoru;
  • maximální pohodlí;
  • akumulátor lze nabíjet i běžnými nabíječi.
Technické informácie
Kapacita 5000 mAh
Napětí 22,2 V
Max. proudové zatížení 45C (247,5 A)
Max. vybíjecí proud 90C (495 A)
Hmotnost 720 g
Rozměry 158×48×45 mm