Vážení zákazníci, predajňa v Zlatnické ulici je trvalo uzavretá. Budeme sa na Vás tešiť v novembri v nových priestoroch na ulici Nademlejnská 651/7 v Hloubětíne. Ostatné pobočky a zásielkový predaj pokračujú v normálnej prevádzke. Ďakujeme za pochopenie.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

(Heureka – Overené zákazníkmi)

Zaškrtnutím tohto políčka súhlasíte so spracovaním Vašej elektronickej adresy (e-mailovej adresy), ktorú ste vyplnili do objednávkového formulára, pre nižšie uvedený účel.

Tento Váš súhlas je dobrovoľný, môžete ho kedykoľvek odvolať. Odvolaním tohto súhlasu však nie je dotknutá zákonnosť spracovania vychádzajúceho z Vášho súhlasu, ktorý bol daný pred jeho odvolaním. Odvolanie súhlasu tiež nemá vplyv na spracovanie osobných údajov, ktoré spracovávame na základe iného právneho základu, než je Váš súhlas.

Váš súhlas nie je dôležitý pre objednávku tovaru.

Vašu e-mailovú adresu budeme spracovávať my, teda predávajúci, spoločnosť PECKA-MODELÁŘ s.r.o., IČO: 27114295, so sídlom Vajdova 1047/25, Praha 10.

Súhlasíte s tým, aby sme Vašu e-mailovú adresu odovzdali spoločnosti Heureka Shopping s.r.o., IČO 02387727 (www.heurekashopping.cz), za účelom zaslania dotazníka spokojnosti nákupu "Overené zákazníkmi".

Podrobnosti o spracovaní osobných údajov a o Vašich právach sú uvedené v Zásady ochrany osobných údajov, ktoré za týmto účelom vydala naša spoločnosť.

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.