Odoslať stránku na e-mail:
Boffin 100 - rozšírenie na Boffin 300

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

Boffin 100 - rozšírenie na Boffin 300

Náhľad produktu - Boffin 100 - rozšírenie na Boffin 300

Dostupnosť:
Nie je na sklade

Aktuálna cena: 25,06 €
Pôvodná cena: 26,38 €
+
Výrobca: Boffin
Kód tovaru: GB2010

Popis produktu

 

Rozširujúci set, pomocou ktorého si rozšírite stavebnicu Boffin 100 o ďalšie súčiastky, 200 nových projektov a budete mať plnohodnotnú stavebnicu Boffin 300.
 
Môžete si postaviť projekty:
Rádio
Detektor lži
Vodné poplach
Merač tlaku
Detektor pohybu
Merač odporu
Zvukovú vlnu
Laser

Základom všetkých projektov je doska, na ktorú sa jednotlivé súčiastky jednoducho nacvakávají. V manuáli je popísané, čo by projekt mal robiť a čo od neho očakávať. Po zostavení si môžete skontrolovať, či všetko funguje.
Jednotlivé súčiastky a projekty môžete kombinovať so súčiastkami a projektmi v ostatných stavebniciach Boffin a vymyslieť stovky ďalších projektov, ktoré nie sú popísané v manuáli.

Dotaz na produkt: Boffin 100 - rozšírenie na Boffin 300

Kód tovaru: GB2010

Text dotazu

Vyhlasujem, že v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov súhlasím so spracovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v tomto formulári, ktoré týmto poskytujem iba spoločnosti PECKA MODELÁR s.r.o. za účelom využitia pre marketingové spracovanie a zasielanie informácií a ponúk spoločnosti.

Náhradné diely a súvisiace produkty

7638900202892
 
 
0,94 € 0,90 €
Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať