Vážení zákazníci, predajňa v Zlatnické ulici je trvalo uzavretá. Budeme sa na Vás tešiť v novembri v nových priestoroch na ulici Nademlejnská 651/7 v Hloubětíne. Ostatné pobočky a zásielkový predaj pokračujú v normálnej prevádzke. Ďakujeme za pochopenie.

Kvadrokoptéry pre profesionálov i začiatočníkov

Spoločnosť Dromida vyrába veľmi kvalitné kvadrokoptéry, u nás máme konkrétne k dispozícii radz Kvadro a Ominus. Všetky sú skonštruované k veľmi ľahkej ovládateľnosti, takže pilotovať by sa ju mal za krátku dobu naučiť takmer každý. Kvadrokoptéry z radu Dromida Ominus sú teda, ako už bolo povedané, ľahko ovládateľné a vďaka ich pevnej konštrukcii je takmer nemožné ich zničiť. Sú vyrábané s futuristickým vzhľadom a skvelými letovými vlastnosťami. Na výber máte z troch letových režimov, čo je výhodné hlavne pre pilotov začiatočníkov. Ďalšími významnými modely, ponúkanými touto firmou sú Dromida Kodo a Dromida Vista.

Chcete lietať a pristávať na chrbáte?

Žiadny problém! Rad Verso má oproti predošlému modelu unikátnu vlastnosť, a to schopnosť lietať a pristávať na chrbte, čo ľahko dosiahnete vďaka špeciálnemu tlačidlu na vysielači. Elektronika tohto modelu sa sama postará o bezpečný a stabilný let. V našom e-shope je zakúpite za veľmi výhodnú cenu.

Produkty firmy Dromida nájdete tu

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.