Odoslať stránku na e-mail:
Dromida

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

Kvadrokoptéry pre profesionálov i začiatočníkov

Spoločnosť Dromida vyrába veľmi kvalitné kvadrokoptéry, u nás máme konkrétne k dispozícii radz Kvadro a Ominus. Všetky sú skonštruované k veľmi ľahkej ovládateľnosti, takže pilotovať by sa ju mal za krátku dobu naučiť takmer každý. Kvadrokoptéry z radu Dromida Ominus sú teda, ako už bolo povedané, ľahko ovládateľné a vďaka ich pevnej konštrukcii je takmer nemožné ich zničiť. Sú vyrábané s futuristickým vzhľadom a skvelými letovými vlastnosťami. Na výber máte z troch letových režimov, čo je výhodné hlavne pre pilotov začiatočníkov. Ďalšími významnými modely, ponúkanými touto firmou sú Dromida Kodo a Dromida Vista.

Chcete lietať a pristávať na chrbte?

Žiadny problém! Rad Verso má oproti predošlému modelu unikátnu vlastnosť, a to schopnosť lietať a pristávať na chrbte, čo ľahko dosiahnete vďaka špeciálnemu tlačidlu na vysielači. Elektronika tohto modelu sa sama postará o bezpečný a stabilný let. V našom e-shope je zakúpite za veľmi výhodnú cenu.

Produkty firmy Dromida nájdete tu

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať