Vážení zákazníci, ospravedlňujeme sa, výdajné miesta DPD sú aktuálne z technických dôvodov mimo prevádzky.

Plastic Magic – 10sekundové bezfarebné lepidlo na plasty (40 ml)

Náhľad produktu - Plastic Magic – 10sekundové bezfarebné lepidlo na plasty (40 ml)

Dostupnosť:
Na sklade viac než 5 ks

Nademlejnská - eshop viac než 5 ks
OC Šestka 1 ks
Karolíny Světlé 2 ks
Cena v e-shope s DPH: 8,03 €
Cena na predajni: 8,20 €
+
Výrobca: Deluxe Materials
Kód tovaru: DM-AD83

Popis produktu

Novinka roku 2018 - populárne lepidlo Deluxe Materials Plastic Magic novo s dobou tuhnutia 10 sekúnd. Lepidlo je netoxické, nedráždivé a vďaka predĺženej dobe tuhnutia sa hodí pre plastikových a železničných modelárov. Ľahšie, čistejšie, bezpečnejšie a bez obťažujúcich výparov - to sú charakteristiky novej verzie obľúbeného lepidla na plastové modely Plastic Magic 10 Sec od Deluxe Materials. 40 ml

Plastic Magic 10 Sec je bezfarebné netoxické lepidlo na plasty. Lepí bez zápachu, veľmi dobre vzlína i do tenkých škár, nespôsobuje zbelenie plastov a oproti iným lepidlám lepí aj ťažko lepiteľné plasty, ktoré nie je možné spájať napr. kyanoakrylátovými či acetonovými lepidlami. Výborné lepidlo pre plastikových alebo železničných modelárov. Oproti štandardnej verzii má Plastic Magic 10 Sec predĺženú dobu tuhnutia, takže máte približne 4 až 6 sekúnd na finálne umiestnenie lepených dielov.

Lepidlo na plasty Plastic Magic 10 Sec je dodávané v praktickej, nízkej, sklenenej nádobke. V uzávere nádobky je aplikačný štetec, ďalej je súčasťou balenia náhradný štetec v dlhšej rukoväti. Môžete tak využiť obsah nádobky do poslednej kvapky. Lepidlo možno nanášať aj kovovými ihlami a tenkými pipetami. Vzhľadom k netoxickosti, veľmi nízkemu vyparovaniu a možnosti umytia vodou je lepidlo ideálne pre použitie v krúžkoch plastikových modelárov.

Plastic Magic 10s je vhodný pre lepenie styrénu (plast používaný na výrobu plastových modelov), polyesteru, lexanu, ABS (plast často používaný v modelovej železnici) a akrylátu (plexisklo).

Na obrázku nižšie je uvedený graf, ktorý zaznamenáva vyparovanie otvorených lepidiel v čase. Môžete si všimnúť, že u konvenčnom lepidle sa rýchlo odparujú (klesá hmotnosť obsahu), ale u lepidla Plastic Magic nedochádza k vyparovaniu. Drobný nárast hmotnosti je spôsobený absorbovaním vzdušnej vlhkosti.

VÝSTRAŽNÉ SYMBOLY:

Technické informácie

Obsah40 ml

Videá

Otázka k produktu: Plastic Magic – 10sekundové bezfarebné lepidlo na plasty (40 ml)

Kód tovaru: DM-AD83

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2022. Všetky práva vyhradené.