AzurePower listy trojlistej chvostovej vrtuľky 105mm

Cena v e-shope s DPH: 50,22 €
Dočasne nedostupné
Poslať otázku
na dostupnosť
Poslať otázku
na dostupnosť
Výrobca: AzurePower
Kód tovaru: AZ1111053
novinka

Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.

Poslať otázku

Popis produktu

Otvor na skrutku: 3 mm, šírka listu: 28,5–31,5 mm, hrúbka listu v mieste uchytenia: 5 mm. Navrhnuté pre extrémne 3D lietanie - uhlíková edícia.

Jedinečný dizajn listov a vynikajúci výkon

Listy vyrovnávacieho rotora AZ sa vyznačujú jedinečným dizajnom, ktorý bol starostlivo a opakovane testovaný, aby sme našli dokonalé umiestnenie ťažiska. Správna poloha ťažiska zvyšuje stabilitu letu a zároveň poskytuje rýchlu odozvu na náklon a presné ovládanie.

Okrem toho sme venovali osobitnú pozornosť optimalizácii tvaru, ktorý znižuje celkovú hladinu hluku. Tento tvar znižuje energetické straty a obmedzuje zmeny rýchlosti pri zaťažení. To znamená, že sa zlepšila celková účinnosť.

Bezchybná konštrukcia pre vynikajúci zážitok a pocit z letu

Konštrukcia listu sa vyznačuje neuniformnou hĺbkou profilu po celej dĺžke čepele. V kombinácii s ostatnými parametrami profilu tieto aspekty zaisťujú lepšie letové vlastnosti a plynulé ovládanie. Nové listy vrtuľky AZ naplno rozvinú potenciál vášho vrtuľníka.