Predajňa v Zlatnické ulici v Prahe je trvalo uzavretá. Novo nás môžete navštíviť na Nademlejnské ulici v Hloubětíně. Ďakujeme za pochopenie.

UHU Power 45g

Náhľad produktu - UHU Power 45g

Dostupnosť:
Na sklade viac než 5 ks

Nademlejnská - eshop viac než 5 ks
OC Šestka 3 ks
Karolíny Světlé 3 ks
OC Letňany viac než 5 ks
Cena v e-shope s DPH: 2,79 €
Cena na predajni: 2,94 €
+
Výrobca: UHU
Kód tovaru: 82845040

Popis produktu

Univerzálne číre lepidlo novej generácie s vysokou pevnosťou vyvinuté pre lepenie všetkých zlepiteľných materiálov. Toto polyuretánové lepidlo je svojimi vlastnosťami a oblasťami použitia prevratnou zmenou v spôsobe, technológii a výsledkoch lepenia. Odoláva horúcej vode, čistiacim prostriedkom, riedeným lúhom, kyselinám, alkoholu a teplotám od -30°C do +70°C.

ROZSAH POUŽITIA:
Lepí spoľahlivo všetky materiály s výnimočnou pevnosťou. Vhodné najmä na lepenie a opravy dreva, tvrdených aj mäkčených plastov (vynikajúce pre opravy a lepenie plastovej obuvi, bazénových fólií, nafukovacích matracov a pod.), keramiky, skla, kovov, kože, gumy, textilu, plsti, korku, kartónu a pod. Mäkčené plasty ako vinyl je možné lepiť aj pod vodou. Nie je vhodné pre lepenie polystyrénu, PP, PE, teflónu a silikónu.

NÁVOD NA POUŽITIE:
Lepené časti musia byť čisté, suché a odmastené.
MOKRÉ LEPENIE: Pokiaľ je minimálne jeden povrch porézny, stačí lepidlo naniesť na jeden povrch, materiály spojiť a zafixovať do vytvrdnutia lepidla - 24 hodín.
KONTAKTNÉ LEPENIE: Ak sú oba lepené materiály neporézne, lepidlo naneste na obe plochy lepeného materiálu. Nechajte 10 - 25 minút zavädnúť. Všetko rozpúšťadlo musí byť odparené!!! U veľmi poréznych materiálov môžete opakovať viackrát - koža, molitan, ... Potom krátko a silno pritlačte k sebe. Po zlepení už nie je možná korektúra.

DÔLEŽITÉ:
Lepidlo a lepené časti musia mať izbovú teplotu (+20°C). Škvrny: k ich odstráneniu použite acetón. Uchovávajte v tomto blistri v chladnom prostredí.

VÝSTRAŽNÉ SYMBOLY:

UPOZORNENIE:

H225 Veľmi horľavá kvapalina a pary.
H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.
H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.

Karta bezpečnostných údajov

Otázka k produktu: UHU Power 45g

Kód tovaru: 82845040

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.