1:10 McLaren Senna TT-02 Chassis (stavebnica)

Cena v e-shope s DPH: 120,51 €
Na sklade 1 ks
Kúpiť
Kúpiť
Dostupnosť:
Nademlejnská - eshop 1 ks
Výrobca: Tamiya
Kód tovaru: 79758711
novinka

Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.

Poslať otázku
  • Popis produktu

  • Technické informácie

Popis produktu

Stavebnica RC auta obsahuje karosériu z číreho polykarbonátu, zadné prítlačné krídlo, predné svetlomety a spätné zrkadlá tvorené samostatnými dielmi, komponentmi šasi, samolepky, pohonnú jednotku a ďalšie príslušenstvo. Model využíva osvedčený šasi TT-02, ktorý disponuje stálym pohonom všetkých kolies 4WD.

Šasi TT-02 má vpravo umiestnenú pohonnú jednotkou, zatiaľ čo pohonný akumulátor je umiestnený vľavo. Toto riešenie je výhodné na optimálne vyváženie modelu. Šasi je navyše riešené tak, aby jeho údržba bola čo najľahšia, takže jednotlivé komponenty sú ľahko prístupné. Tí, ktorí radi experimentujú, budú potešení variabilitou platformy TT-02. Môžete vyskúšať 10 rôznych prevodových pomerov, 2 nastavenia svetlej výšky a 2 odlišné hodnoty rázvoru.

Vlastnosti:

  • kvalitne spracovaná stavebnica superšportového automobilu McLaren Senna v mierke 1:10;
  • pozdĺžne uložený hnací hriadeľ poháňa kolesá prednej aj zadnej nápravy;
  • predný a zadný diferenciál;
  • trecie tlmiče s vinutými pružinami vpredu aj vzadu;
  • súčasťou balenia je pohonná jednotka v podobe jednosmerného motora radu 540.

Obsah balenia

Stavebnica obsahuje všetky komponenty potrebné na stavbu šasi, lexanovú karosériu, aerodynamické doplnky, pneumatiky, disky kolies, jednosmerný motor radu 540, modelársku bižutériu, kvalitné polepy a prehľadný stavebný návod.

Nutné dokúpiť

Na sprevádzkovanie modelu budete potrebovať aspoň dvojkanálovú RC súpravu (vysielač, prijímač a servo riadenia), jednosmerný regulátor otáčok, pohonný šesťčlánok 7,2 V s konektorom Tamiya a zodpovedajúci nabíjač. Na realizáciu povrchovej úpravy karosérie odporúčame použiť spreje Tamiya na lexanové karosérie.

Technické informácie

Mierka 1:10
Dĺžka 466 mm
Šírka 195 mm
Výška 115 mm
Rázvor 257 mm
Rozmer pneumatík 27×67 mm (vpredu i vzadu)
Prevodový pomer 8,27 : 1
Pohon 4WD
Elektromotor Jednosmerný radu 540