Odoslať stránku na e-mail:
Bolt thick žlté husté 15-30s 14,2 g

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

Bolt thick žlté husté 15-30s 14,2 g

Náhľad produktu - Bolt thick žlté husté 15-30s 14,2 g

Dostupnosť:
Na sklade viac než 5 ks

Zlatnická - eshop viac než 5 ks
OC Šestka 4 ks
Karolíny Světlé 3 ks
OC Albert viac než 5 ks
OC Letňany 3 ks
Aktuálna cena: 2,83 €
Pôvodná cena: 2,98 €
+
Výrobca: NHP
Kód tovaru: 777330

Popis produktu

 

Kyanoakrylátové lepidla - vytvrdzujú vzdušnou vlhkosťou. Rýchlosť polymerizácie je ovplyvnená aj množstvom naneseného lepidla a pohybuje sa do desiatok sekúnd. Vzniká spoj s vysokou pevnosťou, odolný vode, alkoholu, benzínom, olejom, UV žiareniu a vplyvom počasia. Takto zlepíme kovy, väčšinu umelých hmôt, sklo, keramiku, gumu, kožu, porcelán, drevo, Balzu, poťahové fólie ORACOVER, OraLine a pod. Materiály môžu byť tvrdé, mäkké, porézne aj neporézne. V prípade savých materiálov prenikajú do hĺbky a spoj zasielať. Nelepí PR, PP, Teflon.Tieto lepidlá by pre svoju vysokú lepivosť nemali prísť do styku s pokožkou alebo odevom. Ak si zalepíme prsty, prilepíme si k pokožke odev alebo iný materiál, použijeme rozlepovač, alebo necháme pokožku spotiť a tak spoj uvoľníme. Nikdy nepoužívame násilie. Pri vniknutí do oka počas niekoľkých sekúnd zlepí očné viečka. Použijeme vodu k vypláchnutiu a okamžite vyhľadáme lekára. DEŤOM DO RÚK NEPATRÍ!

Lepidlá predávame v niekoľkých baleniach a v rôznej hustote. Podľa hustoty sú opatrené rôznofarebnou etiketou.
Čierna etiketa-riedke super rýchle 1 sekundové lepidlo vhodné na lepenie materiálov (vrátane balzy), ktoré môžeme pred lepením k sebe priložiť a potom budúci spoj zvonku prejde lepidlom.
Červená alebo ružová etiketa - riedke rýchle lepidlo do 5 sekúnd určené na lepenie nesavých materiálov.
Zelená etiketa - stredne husté lepidlo do 10 sekúnd určené na lepenie savých materiálov pre plne doliehajúce stykové plochy.
Žltá etiketa - husté lepidlo do 20 sekúnd určené na lepenie nelícujících spojov.Ako vhodný doplnok k tomuto lepidlu je vyplňujúci prášok - plnidlo, ktorý aspoň čiastočne doplní chýbajúci materiál.
 
 

Dotaz na produkt: Bolt thick žlté husté 15-30s 14,2 g

Kód tovaru: 777330

Text dotazu

Vyhlasujem, že v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov súhlasím so spracovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v tomto formulári, ktoré týmto poskytujem iba spoločnosti PECKA MODELÁR s.r.o. za účelom využitia pre marketingové spracovanie a zasielanie informácií a ponúk spoločnosti.

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať