Odoslať stránku na e-mail:
Bolt super thin ružové riedke 1-5s 28,4 g

Bolt super thin ružové riedke 1-5s 28,4 g

Náhľad produktu - Bolt super thin ružové riedke 1-5s 28,4 g

Dostupnosť:
Na sklade viac než 5 ks

Zlatnická - eshop viac než 5 ks
OC Šestka 5 ks
Karolíny Světlé 1 ks
OC Albert viac než 5 ks
OC Letňany 4 ks
Cena v e-shope s DPH: 4,43 €
Cena na predajni: 4,67 €
+
Výrobca: WMP
Kód tovaru: 777311

Popis produktu

 

Kyanoakrylátové lepidla - vytvrdzujú vzdušnou vlhkosťou. Rýchlosť polymerizácie je ovplyvnená aj množstvom naneseného lepidla a pohybuje sa do desiatok sekúnd. Vzniká spoj s vysokou pevnosťou, odolný vode, alkoholu, benzínom, olejom, UV žiareniu a vplyvom počasia. Takto zlepíme kovy, väčšinu umelých hmôt, sklo, keramiku, gumu, kožu, porcelán, drevo, Balzu, poťahové fólie ORACOVER, OraLine a pod. Materiály môžu byť tvrdé, mäkké, porézne aj neporézne. V prípade savých materiálov prenikajú do hĺbky a spoj zasielať. Nelepí PR, PP, Teflon.Tieto lepidlá by pre svoju vysokú lepivosť nemali prísť do styku s pokožkou alebo odevom. Ak si zalepíme prsty, prilepíme si k pokožke odev alebo iný materiál, použijeme rozlepovač, alebo necháme pokožku spotiť a tak spoj uvoľníme. Nikdy nepoužívame násilie. Pri vniknutí do oka počas niekoľkých sekúnd zlepí očné viečka. Použijeme vodu k vypláchnutiu a okamžite vyhľadáme lekára. DEŤOM DO RÚK NEPATRÍ!

Lepidlá predávame v niekoľkých baleniach a v rôznej hustote. Podľa hustoty sú opatrené rôznofarebnou etiketou.
Čierna etiketa-riedke super rýchle 1 sekundové lepidlo vhodné na lepenie materiálov (vrátane balzy), ktoré môžeme pred lepením k sebe priložiť a potom budúci spoj zvonku prejde lepidlom.
Červená alebo ružová etiketa - riedke rýchle lepidlo do 5 sekúnd určené na lepenie nesavých materiálov.
Zelená etiketa - stredne husté lepidlo do 10 sekúnd určené na lepenie savých materiálov pre plne doliehajúce stykové plochy.
Modrá etiketa - husté lepidlo do 20 sekúnd určené na lepenie nelícujících spojov.Ako vhodný doplnok k tomuto lepidlu je vyplňujúci prášok - plnidlo, ktorý aspoň čiastočne doplní chýbajúci materiál.
Žltá etiketa - špeciálne riedke lepidlo určené na lepenie balzy. Vhodné aj na lepenie dreva.
 
UPOZORNENIE:

Otázka k produktu: Bolt super thin ružové riedke 1-5s 28,4 g

Kód tovaru: 777311

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.