Vážení zákazníci, predajňa v Zlatnické ulici je trvalo uzavretá. Budeme sa na Vás tešiť v novembri v nových priestoroch na ulici Nademlejnská 651/7 v Hloubětíne. Ostatné pobočky a zásielkový predaj pokračujú v normálnej prevádzke. Ďakujeme za pochopenie.

Bolt super thin ružové riedke 1-5s (14,2g)

Náhľad produktu - Bolt super thin ružové riedke 1-5s (14,2g)

Dostupnosť:
Na sklade viac než 5 ks

Nademlejnská - eshop viac než 5 ks
OC Šestka 3 ks
Karolíny Světlé viac než 5 ks
OC Letňany 4 ks
Cena v e-shope s DPH: 2,94 €
Cena na predajni: 3,10 €
+
Výrobca: WMP
Kód tovaru: 777310

Popis produktu

Kyanoakrylátové lepidlá - vytvrdzujú vzdušnou vlhkosťou. Rýchlosť polymerizácie je ovplyvnená aj množstvom naneseného lepidla a pohybuje sa do desiatok sekúnd. Vzniká spoj s vysokou pevnosťou, odolný vode, alkoholu, benzínom, olejom, UV žiareniu a vplyvom počasia. Takto zlepíme kovy, väčšinu umelých hmôt, sklo, keramiku, gumu, kožu, porcelán, drevo, balsų, poťahové fólie ORACOVER, OraLine a pod. Materiály môžu byť tvrdé, mäkké, pórovité aj nepórovité. V prípade savých materiálov prenikajú do hĺbky a spoj zosilnie. Nelepí PR, PP, Teflón. Tieto lepidlá by pre svoju vysokú lepivosť nemali prísť do styku s pokožkou alebo odevom.

Ak si zlepíme prsty alebo si prilepíme k pokožke odev alebo iný materiál, použijeme rozlepovač, alebo necháme pokožku spotiť a tak spoj uvoľníme. Nikdy nepoužívame násilie. Pri vniku do oka v priebehu niekoľkých sekúnd zlepí očné viečka. Použijeme vodu k vypláchnutiu a okamžite vyhľadáme lekára. DEŤOM DO RÚK NEPATRÍ !!! Lepidlá predávame v niekoľkých baleniach a v rôznej hustote. Podľa hustoty sú vybavené rôznofarebnou etiketou.

Čierna etiketa - riedke super rýchle 1 sekundové lepidlo vhodné na lepenie materiálov (vrátane balzy), ktoré môžeme pred lepením k sebe priložiť a potom budúci spoj zvonku "prejsť" lepidlom.

Červená alebo ružová etiketa - riedke rýchle lepidlo do 5 sekúnd určené na lepenie nesavých materiálov.

Zelená etiketa - stredne husté lepidlo do 10 sekúnd určené na lepenie savých materiálov pre plne doliehajúce stykové plochy.

Žltá etiketa - husté lepidlo do 20 sekúnd určené na lepenie nelícujúcich spojov. Ako vhodný doplnok k tomuto lepidlu je k dispozícii vypĺňajúci prášok - plnidlo, ktoré čiastočne doplní chýbajúci materiál.

VÝSTRAŽNÉ SIGNÁLY:

UPOZORNENIE:

H312 Škodlivý pri kontakte s pokožkou.
H315 Dráždi kožu.
H332 Škodlivý pri vdýchnutí.

Karta bezpečnostných údajov

Otázka k produktu: Bolt super thin ružové riedke 1-5s (14,2g)

Kód tovaru: 777310

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.