Odoslať stránku na e-mail:
Drevené 3D mechanické puzzle – Model Flight Starter

Drevené 3D mechanické puzzle – Model Flight Starter

Náhľad produktu - Drevené 3D mechanické puzzle – Model Flight Starter

Dostupnosť:
Na sklade 3 ks

Zlatnická - eshop 1 ks
OC Šestka 1 ks
OC Letňany 1 ks
Cena v e-shope s DPH: 34,24 €
Cena na predajni: 36,04 €
+
Výrobca: Ugears
Kód tovaru: 5000051

Popis produktu

Flight Starter od Ugears je stavebnica ručného katapultu, pomocou ktorého je možné vystreľovať vaše hádzadlá oveľa vyššie. Stavba tohto zariadenia s prepracovanou mechanikou je nenáročná, príjemná a prináša veľa zábavy.

Obsahom balenia je nielen samotný katapult, ale aj súčasti pre stavbu troch jednoduchých lietajúcich modelov. Odpaľovač je navrhnutý tak, aby všetky mechanické prvky boli dobre viditeľné, takže princíp ich činnosti je možné si dobre prezrieť.

Odpaľovacie zariadenie je vybavené gumičkovým pohonom, ktorý zaistí dostatok energie pre štart modelu. Spúšť, ktorá uvedie mechanizmus do činnosti, má bezpečnostný zámok. Silu, ktorá bude pri odpale na model pôsobiť, možno ovplyvniť mierou natiahnutia gumičky. Pri plnom natiahnutí môže klzák uraziť vzdialenosť až 30 metrov. Vysoko kvalitná preglejka a ergonomický dizajn katapultu zabezpečia, že odpaľovacie zariadenie dobre padne do ruky.

Sada obsahuje diely pre stavbu odpaľovača, klasického klzáku s preglejkovou kostrou a dva jednoduché papierové klzáky futuristického vzhľadu. Rôznym nastavením geometrie krídla a ostatných prvkov modelu môžete ovplyvniť to, akým spôsobom sa bude klzák po vypustení vo vzduchu správať.

Ak sa rozhodnete pre stavbu vášho vlastného klzáku, použite na jeho výrobu ľahké materiály ako napr. papier, lepenku, balzu pod. Stavebnica obsahuje 198 dielov, všetko potrebné je jej súčasťou. Budete pracovať s prírodným materiálom, ktorý je nielen príjemný na dotyk, ale navyše aj podmanivo vonia.

Stavebnica je vyrobená z vysoko kvalitného dreva. Všetky diely sú precízne vyrezané laserom, takže stavba prebieha veľmi ľahko, bez použitia lepidla či špeciálnych nástrojov, a hlavne bez nepríjemných prekvapení. Montáž uľahčuje prehľadný obrázkový návod v 11 jazykoch (ukrajinčina, angličtina, nemčina, francúzština, poľština, španielčina, ruština, turečtina, taliančina, čínština a kórejčina), ktorý sprevádza dokončením modelu krok za krokom.

Vlastnosti:

  • vyrobené z preglejky,
  • veľkosť balenia: 378×170×32 mm,
  • veľkosť odpaľovača: 285×340×190 mm,
  • doba montáže: 3 hodiny,
  • počet súčastí: 198,
  • odporúčaný vek: 14+.

Videá

Otázka k produktu: Drevené 3D mechanické puzzle – Model Flight Starter

Kód tovaru: 5000051

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2020. Všetky práva vyhradené.