Odoslať stránku na e-mail:
Drevené 3D mechanické puzzle – Dream Cabriolet VM-05

Drevené 3D mechanické puzzle – Dream Cabriolet VM-05

Náhľad produktu - Drevené 3D mechanické puzzle – Dream Cabriolet VM-05

Dostupnosť:
Nie je na sklade

Cena v e-shope s DPH: 68,51 €
Cena na predajni: 72,12 €
+
Výrobca: Ugears
Kód tovaru: 5000050

Popis produktu

Drevená stavebnica prekrásneho kabrioletu z 50. rokov minulého storočia - to je Dream Cabriolet VM-05 od Ugears. Perfektné prevedenie, kvalitné materiály a veľa funkčných prvkov. Obdobie 50. rokov so sebou prinieslo typický a nezameniteľný automobilový dizajn, ten si teraz môžete vychutnať prostredníctvom tejto prepracovanej stavebnice.

Model je tradične vybavený gumičkovým pohonom, kabriolet teda vie jazdiť vpred aj vzad. Za pozornosť stojí prekrásny osemvalcový motor s funkčnými mechanickými prvkami, ktorými disponujú skutočné pohonné jednotky. Ak zaradíte neutrál, môžete si funkčnosť spusteného motora dobre prezrieť, lebo v tomto režime auto stojí na mieste. Avšak model môžete uviesť do pohybu, a to pohybom páky radenia na stĺpiku riadenia. Predné aj zadné kolesá sú odpružené, takže jazda je veľmi pokojná a hladká. Pomocou volantu môžete ovládať natočenia predných kolies, a tak nie je problém poslať auto presne tam, kam chcete.

Aby bol dizajn tohto jedinečného modelu ešte realistickejší, vývojári spoločnosti Ugears pridali niekoľko ďalších autentických prvkov. Nechýba teda funkčné sťahovanie okienok, stierače čelného skla, zdvihák alebo sada náradia, ktoré sa nachádza pod vekom kufra. Ďalším unikátnym prvkom je mechanizmus otvárania batožinového priestoru a kapoty.

Stavebnica je vyrobená z vysoko kvalitného dreva. Všetky diely sú precízne vyrezané laserom, takže stavba prebieha veľmi ľahko, bez použitia lepidla či špeciálnych nástrojov, a hlavne bez nepríjemných prekvapení. Montáž uľahčuje prehľadný obrázkový návod v 11 jazykoch (ukrajinčina, angličtina, nemčina, francúzština, poľština, španielčina, ruština, turečtina, taliančina, čínština a kórejčina), ktorý sprevádza dokončením modelu krok za krokom.

Vlastnosti:

  • vyrobené z preglejky,
  • veľkosť balenia: 378×170×50 mm,
  • veľkosť modelu: 350×157×90 mm,
  • doba montáže: 13 hodín,
  • počet súčastí: 739,
  • odporúčaný vek: 14+.

Videá

Otázka k produktu: Drevené 3D mechanické puzzle – Dream Cabriolet VM-05

Kód tovaru: 5000050

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2020. Všetky práva vyhradené.