Odoslať stránku na e-mail:
Drevené 3D mechanické puzzle – Dice Tower

Drevené 3D mechanické puzzle – Dice Tower

Náhľad produktu - Drevené 3D mechanické puzzle – Dice Tower

Dostupnosť:
Na sklade 1 ks

OC Letňany 1 ks
Cena v e-shope s DPH: 29,39 €
Cena na predajni: 30,94 €
+
Výrobca: Ugears
Kód tovaru: 5000049

Popis produktu

Šikovný, adaptabilný model z kolekcie Ugears Games posunie váš herný zážitok z doskových hier na novú úroveň. Modulárna kocková veža sa môže stať nepostrádateľným príslušenstvom pre vašu stolnú hru. Kolekcia Ugears Games je určená predovšetkým tým, ktorí oceňujú tradičné materiály a dôvtip funkčných mechanizmov Ugears.

Modular Dice Tower sa skladá zo štyroch samostatných modulov (boxov), ktoré pri vrhaní hracích kociek môžu slúžiť až štyrom hráčom. Už nebudete musieť hľadať zatúlanú hraciu kocku niekde pod stolom. Stačí kocky umiestniť do malej krabičky, zatriasť, položiť späť na stôl a uvoľniť zámky. Tým dôjde k uvoľneniu dna krabičky a kocky vypadnú!

Ak sa hry zúčastňuje viac hráčov, prípadne ak chcete použiť jednu sadu hracích kociek pre všetkých hráčov, ponúka sa skvelé riešenie. Každý z modulov je variabilný a možno ho reorganizovať - ​​môžete tak získať viacposchodovú hraciu veža, ktorú spoločne využijú všetci zúčastnení. Postup, ako na to, nájdete v priloženom návode.

Stavebnica je vyrobená z vysoko kvalitného dreva. Naviac súčasťou balenia je všetko, čo k montáži potrebujete. Všetky diely sú precízne vyrezané laserom, takže stavba prebieha veľmi ľahko, bez použitia lepidla či špeciálnych nástrojov, a hlavne bez nepríjemných prekvapení. Montáž uľahčuje prehľadný obrázkový návod v 11 jazykoch (ukrajinčina, angličtina, nemčina, francúzština, poľština, španielčina, ruština, turečtina, taliančina, čínština a kórejčina), ktorý sprevádza dokončením modelu krok za krokom.

Vlastnosti:

  • vyrobené z preglejky,
  • veľkosť balenia: 180×190×45 mm,
  • veľkosť modulu: 84×76×76 mm,
  • doba montáže: 1 hodina,
  • počet súčastí: 172,
  • odporúčaný vek: 14+.

Videá

Otázka k produktu: Drevené 3D mechanické puzzle – Dice Tower

Kód tovaru: 5000049

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2020. Všetky práva vyhradené.