Odoslať stránku na e-mail:
Drevené 3D mechanické puzzle – Dice Keeper

Drevené 3D mechanické puzzle – Dice Keeper

Náhľad produktu - Drevené 3D mechanické puzzle – Dice Keeper

Dostupnosť:
Na sklade 3 ks

Zlatnická - eshop 1 ks
OC Šestka 1 ks
OC Letňany 1 ks
Cena v e-shope s DPH: 13,37 €
Cena na predajni: 14,08 €
+
Výrobca: Ugears
Kód tovaru: 5000048

Popis produktu

Ďalšia praktická pomôcka zo série Ugears Games venovaná doskovým hrám. Dice Keeper predstavuje štýlový doplnok, ktorý sa výborne hodí ku všetkým stolným hrám, kde je potrebné vrhať hracie kocky. Jedná sa o malú, bohato zdobenú krabičku disponujúcou otváracím mechanizmom a celkom ôsmimi priehradkami vovnútri. Do priehradok je možné uložiť osem štandardných hracích kociek. Každá kocka je umiestnená vo vlastnej priehradke, pričom uzatvárací mechanizmus zabraňuje ich vypadnutiu.

Stavebnica je pomerne jednoduchá, takže jej kompletizácia nezaberie veľa času. Na konci veľmi príjemnej stavby získate atraktívny a netradičný doplnok, ktorý môže byť aj skvelým darčekom pre všetkých milovníkov doskových hier.

Stavebnica je vyrobená z vysoko kvalitného dreva. Naviac súčasťou balenia je všetko, čo k montáži potrebujete. Všetky diely sú precízne vyrezané laserom, takže stavba prebieha veľmi ľahko, bez použitia lepidla či špeciálnych nástrojov, a hlavne bez nepríjemných prekvapení. Montáž uľahčuje prehľadný obrázkový návod v 11 jazykoch (ukrajinčina, angličtina, nemčina, francúzština, poľština, španielčina, ruština, turečtina, taliančina, čínština a kórejčina), ktorý sprevádza dokončením modelu krok za krokom.

Vlastnosti:

  • vyrobené z preglejky,
  • veľkosť balenia: 170×190×27 mm,
  • veľkosť modelu: 94×84×112 cm,
  • doba montáže: 1 hodina,
  • počet súčastí: 62,
  • odporúčaný vek: 14+.

Videá

Otázka k produktu: Drevené 3D mechanické puzzle – Dice Keeper

Kód tovaru: 5000048

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2020. Všetky práva vyhradené.