Odoslať stránku na e-mail:
Drevené 3D mechanické puzzle – Deck Box

Drevené 3D mechanické puzzle – Deck Box

Náhľad produktu - Drevené 3D mechanické puzzle – Deck Box

Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Cena v e-shope s DPH: 17,47 €
Cena na predajni: 18,39 €
+
Výrobca: Ugears
Kód tovaru: 5000047

Popis produktu

Ugears Games prichádza s praktickým doplnkom pre vaše kartové hry! Deck Box je malá schránka s veľmi atraktívnym dizajnom určená pre bezpečné uloženie vašich kariet, ktoré tak vždy zostanú v bezpečí a čistote.

Deck Box sa pohodlne vojde do vašej dlane. Zatlačením na špeciálnu lištu sa spustí mechanizmus, ktorý otvára veko spolu s bočnými panelmi krabičky, čím vznikne pohodlný prístup k dvom vnútorným priehradkám. Tieto priehradky pojmú až 100 herných kariet s bežným rozmerom 63,5×88 mm. Jednoduchá a zábavná stavebnica, ktorá je navyše veľmi príjemná, nezaberie veľa času.

Stavebnica je vyrobená z vysoko kvalitného dreva. Naviac súčasťou balenia je všetko, čo k montáži potrebujete. Všetky diely sú precízne vyrezané laserom, takže stavba prebieha veľmi ľahko, bez použitia lepidla či špeciálnych nástrojov, a hlavne bez nepríjemných prekvapení. Montáž uľahčuje prehľadný obrázkový návod v 11 jazykoch (ukrajinčina, angličtina, nemčina, francúzština, poľština, španielčina, ruština, turečtina, taliančina, čínština a kórejčina), ktorý sprevádza dokončením modelu krok za krokom.

Vlastnosti:

  • vyrobené z preglejky,
  • veľkosť balenia: 180×190×45 mm,
  • veľkosť modelu: 94×84×112 mm,
  • doba montáže: 1 hodina,
  • počet súčastí: 64,
  • odporúčaný vek: 14+.

Videá

Otázka k produktu: Drevené 3D mechanické puzzle – Deck Box

Kód tovaru: 5000047

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2020. Všetky práva vyhradené.