Odoslať stránku na e-mail:
Drevené 3D mechanické puzzle – Master’s Screen

Vážení zákazníci, náš internetový obchod funguje bez obmedzení, rovnako ako všetky naše kamenné predajne.

Drevené 3D mechanické puzzle – Master’s Screen

Náhľad produktu - Drevené 3D mechanické puzzle – Master’s Screen

Dostupnosť:
Na sklade 2 ks

Zlatnická - eshop 1 ks
OC Letňany 1 ks
Cena v e-shope s DPH: 48,02 €
Cena na predajni: 50,55 €
+
Výrobca: Ugears
Kód tovaru: 5000046

Popis produktu

Ugears Games je nová kolekcia stavebníc určená pre všetkých milovníkov stolových hier. Stavebnica ponúka všetko, na čo ste od Ugears zvyknutí - špičkové spracovanie, fukčnosťou aj atraktívny dizajn.

V zloženom stave táto pomôcka pôsobí dojmom veľkej knihy. V rozloženom stave vyzerá ako skladacia zástena so štyrmi panelmi, kde je každý z panelov formátu A4 vybavený fixačnou gumičkou. Samozrejme nemusíte používať všetky štyri panely naraz. Ak potrebujete ušetriť miesto na hracom stole, môžete jeden, alebo rovno dva panely skryť.

Hlavným prvkom je tu špeciálna základňa, ktorú tvorí veža slúžiaca na vrhanie hracích kociek. Veža sa nachádza medzi centrálnymi panelmi a umožňuje vrhnúť kocky tak, bez toho, aby ostatní zúčastnení videli výsledok.

Stavba tohto neobvykle vyzerajúceho zariadenie nie je náročná, ale prináša veľa zábavy. Jedná sa o atraktívny doplnok pre všetkých tých, ktorí si chcú svoju hru bezozbytku užiť, a navyše majú radi dômyselne riešené funkčné prvky Ugears.

Stavebnica je vyrobená z vysoko kvalitného dreva. Naviac súčasťou balenia je všetko, čo k montáži potrebujete. Všetky diely sú precízne vyrezané laserom, takže stavba prebieha veľmi ľahko, bez použitia lepidla či špeciálnych nástrojov, a hlavne bez nepríjemných prekvapení. Montáž uľahčuje prehľadný obrázkový návod v 11 jazykoch (ukrajinčina, angličtina, nemčina, francúzština, poľština, španielčina, ruština, turečtina, taliančina, čínština a kórejčina), ktorý sprevádza dokončením modelu krok za krokom.

Vlastnosti:

  • vyrobené z preglejky,
  • veľkosť balenia: 378×170×50 mm,
  • rozmery v rozloženom stave: 900×180×330 mm,
  • doba montáže: 2 hodiny,
  • počet súčastí: 77,
  • odporúčaný vek: 14+.

Videá

Otázka k produktu: Drevené 3D mechanické puzzle – Master’s Screen

Kód tovaru: 5000046

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2020. Všetky práva vyhradené.