Predajňa v Zlatnické ulici v Prahe je trvalo uzavretá. Novo nás môžete navštíviť na Nademlejnské ulici v Hloubětíně. Ďakujeme za pochopenie.

ZETA hádzadlo 500mm EPP

Náhľad produktu - ZETA hádzadlo 500mm EPP

Dostupnosť:
Na sklade 3 ks

Karolíny Světlé 3 ks
Cena v e-shope s DPH: 11,73 €
+
Výrobca: Pelikán
Kód tovaru: 4ST11070

Popis produktu

Voľne lietajúce hádzadlo zhotovené z prakticky nezničiteľného penového polyolefínu (EPO) pre každého. Zetu pripravíte k letu počas minúty, žiadne lepidlo nie je potrebné. Stačí zasunúť krídlo a vodorovnú chvostovú plochu do výrezov v trupe, nalepiť predseknuté samolepiace obtlačky - model hodíte a už to letí. Vďaka nezdolnej húževnatosti a "gumovému" charakteru EPO peny vám alebo vašim ratolestiam dá dosť veľkú prácu ho zničiť.

Ak bude treba menšie doladenie klzu, môžete si pomôcť opatrným prihnutím chvostovej časti trupu alebo premiestnením záťaže vo vnútri kabíny. (Kabínu možné sňať opatrným vypáčením tenkým plochým predmetom - napr. pilník na nechty, drievko z nanuka - zasunutým do škáry na boku.) Názorný obrázkový návod na krabici vám povie všetko pekne podrobne.

V dnešnej dobe samozrejme nie je ani neriešiteľným problémom prestavať Zetu na RC ovládanie a elektrický pohon - napr. s využitím elektroniky a motora z "olietanej" Mini Bee, Sky Eagla alebo ďalších miniatúrnych modelov RC System alebo Nine Eagles.

Stavebnica obsahuje: výlisky trupu, krídla a vodorovné chvostové plochy z penového EPO a sadu samolepiek.

Technické informácie

Rozpätie [mm] 500
Dĺžka [mm] 495
Hmotnosť [g] 45
Ovládané funkcie Žiadne
Stavebná náročnosť S0
Náročnosť pilotáže P0

Videá

Otázka k produktu: ZETA hádzadlo 500mm EPP

Kód tovaru: 4ST11070

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.