Piper Super Cub 95

Náhľad produktu - Piper Super Cub 95

Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Cena v e-shope s DPH: 18,59 €
Cena na predajni: 19,57 €
+
Výrobca: Guillow
Kód tovaru: 4SH0602

Popis produktu


Stavebnica obsahuje: balsové predseknuté diely, balsové nosníky, vákuovo lisované diely (kryt motora), plastovú vrtuľu s hriadeľom a hlavicou, gumový zväzok, plastová kola, oceľovú strunu na podvozok a ďalšie drobné diely, plastelínu ako záťaž, poťahový papier, sadu mokrých obtisků , stavebný plán.

Rozpätie 508 mm
Dĺžka 343 mm
Hmotnosť výrobca neudáva
Náročnosť S1/P0 *
*) Voľne lietajúci model, RC model P2-3

Tip pre stavbu: Predseknuté diely NEVYLAMUJTE! Prkénko otočte, položte na pracovnú dosku a ľahko prebrúste jemným brúsnym papierom (č. 220 alebo jemnejší). Diely je potom možné ľahšie oddeliť; ak by stále boli niektorými vláknami dreva "viazané" k doske, opatrne diel oddeľte ostrým modelárským nožom (vhodný je napríklad nôž Excel č.1 s čepeľou č.11).

Ošetrovanie gumového zväzku: Novú gumu opatrne vyperte v mydlovej vode a nechajte uschnúť. Potom ju namažte ricínovým olejom (predáva sa v lekárňach) alebo silikónovou vazelínou na mazanie rybárskych vlascov (dostanete v predajniach rybárskych potrieb). Po lietanie zväzok s modelu zložte a uchovávajte ho v uzavretom plastovom vrecku. Namazaný gumový zväzok sa odvíja plynulejšie as menším trením - dáva vyšší výkon a dlhšie vydrží. Nový zväzok je tiež vhodné najprv zabehnutý - pre prvé 2-3 rokmi natáčajte jenom 80-100 otáčok, až potom môže bezpečne natáčať viac.

Otázka k produktu: Piper Super Cub 95

Kód tovaru: 4SH0602

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2020. Všetky práva vyhradené.