British SE5A 610mm (laserom vyrezávaný)

Cena v e-shope s DPH: 88,20 €
Na sklade 1 ks
Kúpiť
Kúpiť
MÔŽETE MAŤ IHNEĎ NA PREDAJNI:
Nademlejnská - eshop 1 ks
Piatok 29.09. môže byť u Vás
Výrobca: Guillow
Kód tovaru: 4SH0202LC

Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.

Poslať otázku
  • Popis produktu

  • Technické informácie

Popis produktu

Legendárny dvojplošník zo záverečného obdobia I. svetovej vojny, vedľa Sopwith Camel najvýkonnejší a najznámejšie britské stíhacie lietadlo. Rýchly a obratný stroj poháňaný výkonným osemvalcom do V Hispano, vyzbrojený synchronizovaným guľometom Vickers na trupe a pohyblivým guľometom Lewis na baldachýne horného krídla, mal zásadný podiel na získanie vzdušnej prevahy, ktorá spolu s rozsiahlym nasadením tankov umožnila vojskám Dohody vymaniť sa z blata zákopov a začať rozhodujúci postup vedúci k porážke cisárskeho Nemecka a jeho spojencov.

Stavebnica voľne lietajúcej makety stíhacieho dvojplošníka z I. svetovej vojny určená pre pohon gumovým zväzkom, návod a plán umožňujú model postaviť aj ako voľne lietajúce s pohonom spaľovacím motorom 0,33 ccm alebo ako detailne prepracovaný statický model v muzeálnej kvalite.

Model je klasickej celobalzovej konštrukcie v rozsype s laserom vyrezávanými drevenými dielmi, maketovými doplnky z vákuovo tvárneného plastu a plastovými dielmi zhotovenými vstrekovým lisovaním.

British SE5A je tiež vhodný pre konverziu na RC model s elektrickým pohonom - hoci stavebný plán tento varint neponúka, pre skúsenejšieho modelára by to nemal byť veľký problém.

Stavebnica obsahuje: balzové laserom vyrezávané diely, balzové nosníky, vákuovo lisované maketové diely (výfuky, guľomety ...), plastovú vrtuľu s hriadeľom a hlavicou, gumový zväzok (guma 5x1mm), plastové kolesá, oceľovú strunu na podvozok a ďalšie drobné diely, plastové kolesá, poťahový papier, sadu mokrých obtlačkov, stavebný plán.

Technické informácie

Rozpätie [mm] 610
Dĺžka [mm] 483
Plocha krídla [dm2] 13.3
Ovládané funkcie Žiadne
Stavebná náročnosť S2
Náročnosť pilotáže P0

Náhradné diely a súvisiace produkty

2 položky