Predajňa v Zlatnické ulici v Prahe je trvalo uzavretá. Novo nás môžete navštíviť na Nademlejnské ulici v Hloubětíně. Ďakujeme za pochopenie.

Thomas Morse Scout 610mm (laserom vyrezávaný)

Náhľad produktu - Thomas Morse Scout 610mm (laserom vyrezávaný)

Dostupnosť:
Na sklade 1 ks

Nademlejnská - eshop 1 ks
Cena v e-shope s DPH: 58,43 €
+
Výrobca: Guillow
Kód tovaru: 4SH0201

Popis produktu

Prieskumný a cvičný dvojplošník, ktorý mal veľký podiel na vybudovaní amerického letectva v rokoch 1917-1918, kedy sa pomocný zbor Signal Corps pozostávajúci z hŕstky prieskumných lietadiel nevalnej bojovej hodnoty premenil v moderné vzdušné sily. Vyplňoval medzeru medzi pomalými a prestabilizovanými cvičnými lietadlami Curtiss JN "Jenny" a skutočnými bojovými strojmi, ktorými boli vyzbrojené prvolíniové eskadry.

Stavebnica voľne lietajúcej makety prieskumného a cvičného dvojplošníka z I. svetovej vojny určená pre pohon gumovým zväzkom, návod a plán umožňujú model postaviť aj ako voľne lietajúce s pohonom spaľovacím motorom 0,33 ccm alebo ako detailne prepracovaný statický model v muzeálnej kvalite.

Model je klasickej celobalzovej konštrukcie v rozsype s predseknutými drevenými dielmi, maketovými doplnkami z vákuovo tvárneného plastu, plastovými dielmi zhotovenými vstrekovým lisovaním a predseknutými dielmi z "plastikovej preglejky", ľahkého a pevného materiálu nahrádzajúceho klasickú preglejku.

Scout je tiež vhodný pre konverziu na RC model s elektrickým pohonom - hoci stavebný plán tento variant neponúka, pre skúsenejšieho modelára by to nemal byť veľký problém.

Stavebnica obsahuje: balzové laserom vyrezávané diely, balzové nosníky, predseknuté diely z plastikovej preglejky, vákuovo lisované maketové diely (kryt motora, maketa motora, guľomet ...), plastovú vrtuľu s hriadeľom a hlavicou, gumový zväzok (guma 5x1mm), plastové kolesá , oceľovú strunu na podvozok a ďalšie drobné diely, plastové kolesá, poťahový papier, sadu mokrých obtlačkov, stavebný plán.

Technické informácie

Rozpätie [mm] 610
Dĺžka [mm] 464
Ovládané funkcie Žiadne
Stavebná náročnosť S2
Náročnosť pilotáže P0

Otázka k produktu: Thomas Morse Scout 610mm (laserom vyrezávaný)

Kód tovaru: 4SH0201

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.