Predajňa v Zlatnické ulici v Prahe je trvalo uzavretá. Novo nás môžete navštíviť na Nademlejnské ulici v Hloubětíně. Ďakujeme za pochopenie.

Sky Streak gumáčik 305mm

Náhľad produktu - Sky Streak gumáčik 305mm

Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Cena v e-shope s DPH: 4,27 €
+
Výrobca: Guillow
Kód tovaru: 4SH0050

Popis produktu

Celobalzový gumáčik s odnímateľným krídlom, chvostovými plochami a podvozkom. Model môžete zostaviť jednoduchým zasunutím do vyfrézovaných výrezov a drážok v trupe; pre väčšiu výdrž a stálosť nastavenia je možné diely modelu zlepiť acetónovým lepidlom (Kanagom, L-510, UHU-Hart a i.) alebo riedkym sekundovým lepidlom.

Stavebnica obsahuje: trup, vyseknuté a potlačené krídlo už vytvarované do vzopätia, predseknuté chvostové plochy a kabínu, drôtový podvozok s kolesami, vrtuľu s hlavicou a gumový zväzok (2 oká guma 3x1).

Tip pre stavbu: Chvostové plochy a kabína sú dodávané ako predseknuté v balzovej doske - diely NEVYLAMUJTE! Dosku otočte potlačenou stranou nadol a ľahko prebrúste jemným brúsnym papierom (č. 180 alebo jemnejší). Diely je potom možné ľahšie oddeliť; ak by stále boli niektorými vláknami dreva "viazané" k doske, opatrne diel oddeľte ostrým nožom (vhodný je napr. odlamovací nôž s čerstvo odlomeným ostrím).

Ošetrovanie gumového zväzku: Novú gumu opatrne vyperte v mydlovej vode a nechajte uschnúť. Potom ju namažte ricínovým olejom (predáva sa v lekárňach) alebo silikónovou vazelínou na mazanie rybárskych vlascov (dostanete v predajniach rybárskych potrieb). Po lietaní zväzok s modelu zložte a uchovávajte ho v uzavretom plastovom vrecku. Namazaný gumový zväzok sa odvíja plynulejšie a s menším trením - dáva vyšší výkon a dlhšie vydrží. Nový zväzok je tiež vhodné najprv zabehnúť - pre prvé 2-3 rokmi natáčajte len 80-100 otáčok, až potom môže bezpečne natáčať viac.

Technické informácie

Rozpätie [mm] 305
Dĺžka [mm] 280
Hmotnosť [g] 14
Ovládané funkcie Žiadne
Stavebná náročnosť S0
Náročnosť pilotáže P0

Otázka k produktu: Sky Streak gumáčik 305mm

Kód tovaru: 4SH0050

Text otázky

Náhradné diely a súvisiace produkty

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.