Vážení zákazníci, predajňa v Zlatnické ulici je trvalo uzavretá. Budeme sa na Vás tešiť v novembri v nových priestoroch na ulici Nademlejnská 651/7 v Hloubětíne. Ostatné pobočky a zásielkový predaj pokračujú v normálnej prevádzke. Ďakujeme za pochopenie.

UHU Weich PVC - opravy a lepenie mäkčených plastov (30 ml)

Náhľad produktu - UHU Weich PVC - opravy a lepenie mäkčených plastov (30 ml)

Dostupnosť:
Na sklade 3 ks

OC Šestka 1 ks
Karolíny Světlé 1 ks
OC Letňany 1 ks
Cena v e-shope s DPH: 3,69 €
Cena na predajni: 3,88 €
+
Výrobca: UHU
Kód tovaru: 475594

Popis produktu

Lepidlo určené predovšetkým na opravy výrobkov z mäkčeného PVC. Umožňuje lepiť a opravovať aj priamo pod vodou. Skladá sa z kontaktného polyuretánového lepidla a transparentnej fólie z mäkčeného PVC k ľahkým opravám. Odoláva teplotám od -15°C do +70°C.

ROZSAH POUŽITIA:
Lepidlo vhodné na lepenie: mäkkého PVC/vinylu: nafukovacie lode, postele, bazéniky, plášte do dažďa z PVC, stanová tkanina, fólia, závesy do kúpeľní, atď. Umelá koža/Skai®: čalúnenie sedadiel (v automobiloch, na stoličkách, sedačkách), zastrešenie, vinylová (plastová) obuv, opasky, atď.

NÁVOD NA POUŽITIE:
Odmastite, očistite a osušte lepený povrch. Upravte priloženú fóliu do okrúhleho tvaru, 1 - 2 cm vel'kého ako dierka/trhlina. Naneste tenkú vrstvu lepidla na oba povrchy, nechajte schnúť cca 5 - 10 minút a pevne stlačte dohromady po dobu niekoľkých sekúnd. Nafukovacie predmety: čakajte najmenej 6 hodín (pri +20°C), ako predmet opäť nafúknete. Lepenie a opravy pod vodou: pripravte si záplatu so správnou veľkosťou - radšej väčšie. Naneste lepidlo na záplatu. Ihneď ponorte do vody a priložte na poškodené miesto (napr. roztrhnutú bazénovú fóliu). Nechajte minimálne 12 hodín bez namáhania. HOTOVO!

UPOZORNENIE:
Nepoužívajte pri teplote pod +10°C. Nie je vhodné pre polyetylénové (PE) fólie. Nežiaduce kvapky okamžite odstráňte acetónom. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Minimálna skladovateľnosť je 24 mesiacov.

TIP:
Na tvrdé plasty použite UHU hart kunststoff - zváracie lepidlo na lepenie tvrdých plastov - zváranie za studena.

VÝSTRAŽNÉ SYMBOLY:

UPOZORNENIE:

H225 Veľmi horľavá kvapalina a pary.
H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.
H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty

Karta bezpečnostných údajov

Otázka k produktu: UHU Weich PVC - opravy a lepenie mäkčených plastov (30 ml)

Kód tovaru: 475594

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.