Predajňa v Zlatnické ulici v Prahe je trvalo uzavretá. Novo nás môžete navštíviť na Nademlejnské ulici v Hloubětíně. Ďakujeme za pochopenie.

Airbrush (striekacia pištoľ)+Airbrush Power II - Starter Class

Náhľad produktu - Airbrush (striekacia pištoľ)+Airbrush Power II - Starter Class

Dostupnosť:
Na sklade 1 ks

OC Letňany 1 ks
Cena v e-shope s DPH: 25,30 €
Cena na predajni: 26,63 €
+
Výrobca: Revell
Kód tovaru: 429702

Popis produktu

Doplnok Airbrush pre začiatočníkov: striekacia pištoľ Airbrush od spoločnosti Revell na stlačený vzduch.

Airbrush je pravdepodobne najsofistikovanejšia technika nanášania farieb na povrch. Dokonalé farebné prechody a špeciálne efekty je možné dosiahnuť iba pomocou striekacej pištole. Dôvod tejto všestrannosti spočíva v tom, že pri airbrushovaní neprichádzate do styku s povrchom laku. Pomocou striekacej pištole je možné presne nastriekať aj ťažké a nerovné povrchy. Nová a vylepšená štartovacia trieda striekacej pištole airbrush je nekomplikovaná a lacná striekacia pištoľ pre začiatočníkov určená na airbrush. Dôležitým doplnkom na začiatok je stlačený vzduch, ktorý je súčasťou dodávky.

Nádobu na farbu tejto striekacej pištole je možné oddeliť od rukoväte pomocou systému Easy Click, čo výrazne uľahčuje manipuláciu s pištoľou. Nový ergonomický dizajn navyše zaručuje, že airbrush je obzvlášť ľahký. Striekacia pištoľ pracuje na princípe externého miešania. Pretože pri tomto princípe nemusí farba tiecť jemným mechanizmom, môže táto striekacia pištoľ spracovávať silnejšie farby ako pištole s vnútorným miešaním. A to je samozrejme dôležité pri konštrukcii modelu, pokiaľ ide o bezchybné lakovanie.

Sada striekacích pištolí Revell Airbrush tiež obsahuje hadicu na stlačený vzduch a regulátor paliva pre pripojenie k nádobe na stlačený plyn. Regulátor pohonnej látky vytvára spojenie medzi nádobou na stlačený plyn a striekacou pištoľou s pripojenou hadicou na stlačený vzduch. Obsahuje novú striekaciu pištoľ štartovacej triedy, hadicu stlačeného vzduchu a regulátor paliva.

Otázka k produktu: Airbrush (striekacia pištoľ)+Airbrush Power II - Starter Class

Kód tovaru: 429702

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.