Predajňa v Zlatnické ulici v Prahe je trvalo uzavretá. Novo nás môžete navštíviť na Nademlejnské ulici v Hloubětíně. Ďakujeme za pochopenie.

Decal Soft - zmäkčovač obtlačkov 30ml

Náhľad produktu - Decal Soft - zmäkčovač obtlačkov 30ml

Dostupnosť:
Na sklade viac než 5 ks

Nademlejnská - eshop 5 ks
Karolíny Světlé viac než 5 ks
OC Letňany 2 ks
Cena v e-shope s DPH: 5,92 €
Cena na predajni: 6,24 €
+
Výrobca: Revell
Kód tovaru: 4039693

Popis produktu

Používa sa pri aplikácii obtlačkov na modely. Vďaka zmäkčujúcemu efektu obtlačky výborne priľnú k povrchu modelu a vytvarujú sa podľa kontúr.

Objem balenia: 30 ml.

Zmäkčovač Revell Decal Soft je výborným pomocníkom modelárov pri lepení obtlačkov/potlačí na takmer hotové modely. Potom, čo ste obtlačok umiestnili na žiaducu nafarbenú časť modelu, rovnomerne naň naneste zmäkčovač za pomoci štetca umiestneného vo viečku fľaše. Vďaka jeho pôsobeniu je potom možné tvrdým štetcom potlač dokonale prispôsobiť obrysom modelu.

Návod na použitie:

Najprv umiestnite odtlačok. Rovnomerne nanesiete Decal Soft na obtlačok pomocou použitia štetca umiestneného na vnútornej strane viečka. Behom pár sekúnd môžete obtlačok ľahko umiestniť do jeho finálnej pozície. Pomocou použitia plochého štetca môžete obtlačok umiestniť presne do príslušného výlisku v modeli. Prebytočný Decal Soft môžete opatrne odstrániť oklepávaním.

VÝSTRAŽNÉ SYMBOLY:

UPOZORNENIE:

H332 Škodlivý pri vdýchnutí.
H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.

EUH 210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.

Nebezpečenstvo! Obsahuje: 1-Metoxy-2-propanol. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte údaje na štítku. Obsah/obal zlikvidujte v súlade s miestnymi predpismi. Obsahuje Zmes látok 5-chlór-2methylisothiazol-3 (2H) on a 2-methylizothiazol3 (2H) -on s chloridom horečnatým a dusičnanom horečnatým. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Pozor! Tento výrobok nie je hračka.

Otázka k produktu: Decal Soft - zmäkčovač obtlačkov 30ml

Kód tovaru: 4039693

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.