Odoslať stránku na e-mail:
1:20 RC jachta Majesty 600 (Ready Set)

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

1:20 RC jachta Majesty 600 (Ready Set)

Náhľad produktu - 1:20 RC jachta Majesty 600 (Ready Set)

Dostupnosť:
Na sklade 1 ks

OC Letňany 1 ks
Aktuálna cena: 250,91 €
Pôvodná cena: 264,11 €
+
Výrobca: Kyosho
Kód tovaru: 40133B
novinka

Kyosho

Popis produktu

Realisticky spracovaný diaľkovo riadený model jachty MAJESTY 600 je čerstvou novinkou pre rok 2019 z ponuky firmy Kyosho. Model, ktorého základ tvorí vákuovo opracovaný trup z ABS, dosahuje maximálnu rýchlosť 25 km h. Model je dobre ovládateľný a stabilný. Začiatočníkov iste poteší systém, ktorý jachtu automaticky otočí do správnej polohy v prípade jej prevrátenia. Ďalšími užitočnými prvkami sú flip-up kormidlo (kormidlo sa pri kontakte s prekážkou sklopí) alebo vodotesná schránka zabezpečujúca elektroniku proti vniknutiu vody. Elektronika je navyše vodeodolná, takže jej ochrana je hneď dvojitá.

Trup je už z výroby úplne dokončený, nie je potrebné ho lakovať či aplikovať samolepky. Perfektné spracovanie modelu priamo nabáda si ho len tak doma vystaviť, avšak najlepšie sa cíti vo vode ... K sprevádzkovaniu jachty budete potrebovať iba štyri batérie typu AA pre napájanie vysielača. Potom už stačí nabiť pohonný akumulátor a môžete vyraziť k najbližšej vodnej ploche.

Model na prvý pohľad zaujme maketovo spracovaným exteriérom - výrobca sa vyhral napr. so sedačkami, mostíkom alebo malými schodíkmi vzadu. Skrátka všetko vyzerá tak, ako sa na luxusnú jachtu sluší a patrí.

Nainštalovaný jednosmerný elektromotor G20 je vybavený vodným chladením a disponuje dostatočným výkonom pre naozaj ostrú akceleráciu. 60A regulátor otáčok KA060-91W s reverzným chodom sa stará o precízne dávkovanie výkonu. Vodeodolné servo riadenie KS4031-06W disponuje veľkým krútiacim momentom a umožňuje citlivé ovládanie kormidla.

Súčasťou balenia je volantový vysielač Syncro KT-231P+ 2,4 GHz, ktorý automaticky volí frekvenčné pásma, nemusíte sa teda báť prípadného rušenia inými vysielačmi. Samozrejmosťou je možnosť nastavenia koncových bodov EPA pre plyn alebo dvojitých výchyliek riadenia. K dispozícii sú tiež trimy pre presné odladenie plynu a riadenia. V balení ďalej nájdete NiMH akumulátor s kapacitou 2000 mAh a USB nabíjač.

Vlastnosti:

 • Majesty 600 predstavuje špičkovo spracovaný RC model jachty za skvelú cenu;
 • Stupňovitý V-trup pre okamžité zrýchlenie, stabilitu v zákrutách a minimálny jazdný odpor;
 • Automatický systém navrátenia modelu do správnej polohy v prípade jeho prevrátenia;
 • Nastaviteľné trimovacie plôšky na zadku zvyšujú stabilitu modelu pri vysokých rýchlostiach;
 • Vodorovné plôšky pre lepšiu stabilitu v zákrutách.

Obsah balenia:

 • kompletne dokončený trup s aplikovanými samolepkami,
 • nainštalovaná kompletná elektronika a pohonná jednotka,
 • vysielač Syncro KT-213P+
 • pohonný akumulátor NiMH 7,2 V 2200 mAh,
 • USB nabíjač,
 • stojan,
 • vodotesná páska,
 • imbusový kľúč (1,5 a 2,5 mm),
 • kľúč (4,0 a 5,5 mm).

Nutné dokúpiť

K sprevádzkovaniu modelu budete potrebovať iba štyri batérie typu AA pre napájanie vysielača, všetko ostatné je predmetom dodávky!

Mierka 1:20
Dĺžka 690 mm
Šírka 178 mm
Výška 240 mm
Hmotnosť 1300 g
Motor G20 s vodným chladením
Regulátor otáčok KA060-91W (vodeodolný)
Vysielač Syncro KT-231P+
Lodná skrutka 42×1,4"
Servo KS4031-06W (vodeodolné)

Dotaz na produkt: 1:20 RC jachta Majesty 600 (Ready Set)

Kód tovaru: 40133B

Text dotazu

Vyhlasujem, že v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov súhlasím so spracovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v tomto formulári, ktoré týmto poskytujem iba spoločnosti PECKA MODELÁR s.r.o. za účelom využitia pre marketingové spracovanie a zasielanie informácií a ponúk spoločnosti.

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať