SKY RC predehrievač spaľovacích motorov pre RC autá 3,0 - 4,3ccm

Náhľad produktu - SKY RC predehrievač spaľovacích motorov pre RC autá 3,0 - 4,3ccm

Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Cena v e-shope s DPH: 26,04 €
Cena na predajni: 27,41 €
+
Výrobca: SKY RC
Kód tovaru: 3SK6066

Popis produktu

Predhrievač spaľovacích motorov 3,0 - 4,3 ccm pre RC autá (max. priemer hlavy 63 mm) pre ľahšie štartovanie. Počas 10 minút predhreje motor na 60 - 70°C. Napájanie 12 V (autobatéria) alebo trojčlánok LiPo, bezpečnostný časový spínač 10 min.

Engine Heater Sky RC je určený na predhrievanie spaľovacích motorov pre RC modely áut so zdvihovým objemom 3,0 - 4,3 ccm (.19 - .26 cu inch) s priemerom hlavy valca až 63 mm. S použitím predhrievača môžete motor zahriať z izbovej teploty na optimálnu teplotu pre štartovanie 60 - 70°C behom 10 minút. Predhrievanie odstraňuje problémy so štartovaním studeného motora - a to aj za studeného počasia!

Predhrievač predhreje všetky kritické časti vášho spaľovacieho motora, čím pomáha obmedziť zaťaženie a opotrebenie motora. Zníži zaťaženie kľukového hriadeľa, ojnice, piestu a vložky počas zahrievania na prevádzkovú teplotu. Uľahčí a urýchli tiež štartovanie motora pri menších nárokoch na váš startbox. Zníži sa tiež spotreba paliva a na minimum skráti doba potrebná pre zahriatie motora na pracovnú teplotu a jeho doladenie. Rovnako predhriata sviečka v predhriatom motore môže dosahovať vyššiu životnosť. Predhrievač je tiež vhodný pre zábeh motora, pretože znižuje nadmernú tesnosť nového studeného nezabehnutého motora. Čoskoro zistíte, že predhrievač je nevyhnutná pomôcka, ktorá neuveriteľne uľahčuje prácu s motorom a čoskoro sa sama zaplatí zvýšenou životnosťou motora, vyššími výkonmi a úsporou času pri štartovaní a nastavovaní!

Predhrievanie je riadené mikroprocesorom; bezpečnostný časový spínač automaticky vypne zahrievanie po cca 10 minútach. Teplotu sníma vstavaný teplotný snímač, činnosť predhrievača je indikovaná LED diódou. Pre napájanie môžete použiť 12 V autobatériu, veľký 3S LiPo akumulátor alebo 12 V stabilizovaný sieťový zdroj poskytujúci aspon 8 A. Nadmernému vybitiu napájacieho akumulátora bráni automatika odpájajúca vyhrievanie pri poklese napájacieho napätia.

Ohňovzdorný vyhrievaný návlek na hlavu valca motora je nastaviteľný a chlopňa na hornej strane umožňuje žeravenie sviečky a kontrolu teploty hlavy motora, bez toho aby ste predhrievač museli sňať.

Balenie obsahuje

Predhrievač motorov s napájacím káblom s konektorom XT60, prepojovací kábel s konektorom XT60 a krokosvorkami, návod.

Technické informácie

Napájanie [V] 12
Max. výkon [W] 90
Priemer návleku predhrievača (max.) [mm] 63
Výška návleku predhrievača [mm] 0
Hmotnosť [g] 65

Otázka k produktu: SKY RC predehrievač spaľovacích motorov pre RC autá 3,0 - 4,3ccm

Kód tovaru: 3SK6066

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2020. Všetky práva vyhradené.