Predajňa v Zlatnické ulici v Prahe je trvalo uzavretá. Novo nás môžete navštíviť na Nademlejnské ulici v Hloubětíně. Ďakujeme za pochopenie.

Airbrush Starter class

Náhľad produktu - Airbrush Starter class

Dostupnosť:
Na sklade viac než 5 ks

Nademlejnská - eshop 4 ks
OC Šestka 1 ks
Karolíny Světlé 1 ks
OC Letňany 1 ks
Cena v e-shope s DPH: 18,22 €
Cena na predajni: 19,18 €
+
Výrobca: Revell
Kód tovaru: 29701

Popis produktu

Doplnok Airbrush pre začiatočníkov: striekacia pištoľ Airbrush od spoločnosti Revell.

Airbrush je pravdepodobne najsofistikovanejšia technika nanášania farieb na povrch. Dokonalé farebné prechody a špeciálne efekty je možné dosiahnuť iba pomocou striekacej pištole. Dôvod tejto všestrannosti spočíva v tom, že pri airbrushovaní neprichádzate do styku s povrchom laku. Pomocou striekacej pištole je možné presne nastriekať aj ťažké a nerovné povrchy.

Nová a vylepšená štartovacia trieda striekacej pištole airbrush je nekomplikovaná a lacná striekacia pištoľ pre začiatočníkov určená na airbrush. Nádobu na farbu tejto striekacej pištole je možné oddeliť od rukoväte pomocou systému Easy Click, čo výrazne uľahčuje manipuláciu s pištoľou. Nový ergonomický dizajn navyše zaručuje, že airbrush je obzvlášť ľahký.

Striekacia pištoľ pracuje na princípe externého miešania. Pretože pri tomto princípe nemusí farba tiecť jemným mechanizmom, môže táto striekacia pištoľ spracovávať silnejšie farby ako pištole s vnútorným miešaním. A to je samozrejme dôležité pri konštrukcii modelu, pokiaľ ide o bezchybné lakovanie.

Obsahuje novú striekaciu pištoľ štartovacej triedy, hadicu stlačeného vzduchu a regulátor paliva.

Otázka k produktu: Airbrush Starter class

Kód tovaru: 29701

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.