Predajňa v Zlatnické ulici v Prahe je trvalo uzavretá. Novo nás môžete navštíviť na Nademlejnské ulici v Hloubětíně. Ďakujeme za pochopenie.

Schottel pohon II

Náhľad produktu - Schottel pohon II

Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Cena v e-shope s DPH: 58,78 €
+
Výrobca: GRAUPNER Modellbau
Kód tovaru: 2335

Popis produktu

Pohonná jednotka Schottel bola vyvinutá spoločnosťou Schottel a predstavuje moderný a veľmi schopný spôsob pohonu pre pracovné lode, ktorých povinnosti si vyžadujú veľmi vysokú ovládateľnosť, ako sú prístavné remorkéry, trajekty a iné plavidlá na špeciálne účely. Na rozdiel od konvenčných námorných pohonných systémov so svojim samostatným systémom vrtuľového hriadeľa a kormidla integruje systém Schottel obe zostavy. Vrtuľa je namontovaná pod dnom lode v Kortovej dýze, čo samo osebe zvyšuje účinok ťahu. Dýza sa môže otáčať okolo vertikálnej osi a výsledný prietok vody sa môže nasmerovať namiesto kormidla plavidla.

Pohonná jednotka Schottel II prijíma rovnaké pracovné princípy ako pôvodná konštrukcia. V spojení s výkonným elektrickým motorom SPEED 900 BB s krútiacim momentom 12 V, integrovaná redukčná prevodovka jednotky 3: 1 a špeciálne prispôsobená vrtuľa s priemerom 65 mm produkujú značnú hnaciu silu, vďaka čomu je systém vhodný na použitie v pomerne veľkých ťažkých modeloch. Hlavná zostava je vyrobená z plastu a je mimoriadne pevná.

Na priame ovládanie je potrebné silné servo, inštalované v špeciálnom držiaku serva. Ak je zdvih serva nastavený na pomer 2:1, rozsah otáčania dýzy je v rozsahu 180°, aj keď skutočná hodnota sa bude líšiť v závislosti od toho, čo používate. Pre rozsah otáčania nie sú žiadne mechanické obmedzenia. Lôžko serva je pripevnené vedľa hriadeľa a sú možné rôzne polohy, aby vyhovovali podmienkam vo vašom modeli.

Obsah balenia:

pohonný systém Schottel namontovaný vo výrobe, pozostávajúci z vstrekovaných plastových komponentov, serva, pravých a ľavých vrtúľ s priemerom 65 mm, poznámok o inštalácii a prevádzke v nemčine, angličtine a francúzštine.

Otázka k produktu: Schottel pohon II

Kód tovaru: 2335

Text otázky

Náhradné diely a súvisiace produkty

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.